Bedafcross Uden afgelast

De Bedafcross a.s. zondag, 11 januari gaat niet door.

Het prachtige winterwonderland op Bedaf in Uden leek een voorbode voor een mooie Bedafcross. Echter heeft de organisatie van de Keien Atletiek, na een uitvoerige parcoursinspectie, moeten besluiten dat de Bedafcross van zondag 11 januari aanstaande niet door kan gaan. De ondergrond is te ijzig en de weersverwachtingen bieden ook geen perspectief. Het is een pijnlijk besluit, maar de veiligheid van de lopers staat altijd voorop.

 

De organisatie hoopt alle deelnemers weer aan de start te zien op zondag 8 februari bij de Heuvelcross in de bossen tegenover de Pannekoekenbakker in Zeeland.

Nieuwtje melden

Heb jij nieuws wat zeker niet mag ontbreken in ons overzicht? Stuur dan een mailtje met de tekst en eventuele foto’s naar nieuws@dekeienatletiek.nl. En wie weet verschijnt jouw bericht wel op onze site.