Uitslagen Recreanten PNEM cross 2011

De eerste Keiencross van het seizoen zit er weer op. Het parcours lag er weer keurig bij, het weer was prima en wat een opkomst! Kortom, een alle ingredienten voor een cross waren aanwezig. Hieronder de uitslagen van de reacreanten:

Uitslagen testloop recreanten

Voordat de nieuwe Start2Runners hun testloop over 3 kilometer afwerkten, hebben diverse recreanten uit de groepen van Henk, Tiny en Maria hun halfjaarlijkse testloop weer gelopen. Hieronder de uitslagen:

Tonio Andre 12.25 Ingrid van der Heijden 15.43
Joost Peters 12.30 Gabi Schmolke 15.54
Jan Franken
12.31 Julia Smeehuijzen-Snijders 15.55
Victor Herckenrath 13.00 Karin Dreesen 15.56
Bjorn van Mierlo 13.06 Arie Peters 16.02
Twan van Eert 13.11 Arjen Borsje 16.03
Lisanne van Brakel 13.41 Gerard Zijderveld 16.05
Gerard Vissers 13.42 Anja Bekkers 16.39
Gerrit Wouters 13.46 Will van Beek 16.44
Paul van Schendel 13.47 Rilana Brummelhuis 16.53
Christel Maurmans 13.48 Lea Crooijmans 16.57
Ria Schepers 13.50 Chantal van Bussel 17.41
Annette Breimer 14.05 Werner van Bussel 17.44
Ron Linders 14.05 Hans van Berlo 17.52
Arno van der Heijden 14.25 Rene Spierings 18.11
Eveline Hoek 14.29 Karin van Gennip-Evers 18.20
Tonny van Beek 14.46 Karen Frencken 18.53
Ad Maassen 14.52 Caroline Mosselaer 18.53
Marieke van Osch 15.21 Hanneke van de Kam 19.08
Jos Hermens 15.31 Ute Weber 19.08
Maria Hollanders 15.40 Nathalie Borsje-Verhoeff 19.52


Foto´s van de testloop zijn hier te vinden!

Uitslagen clubkampioenschappen 2011 senioren

Uitslagen van de Clubkampioenschappen 3000m en 5000m gelopen op 02-10-2011

Uitslagen Stadioncross 20-03-2011 (recreanten)

231

Thijs Leijser

7.17

239

Marie-Louise van Schaijk

8.05

367

Jan Verbruggen

14.01

352

Tonny Schuurmans

15.48

486

Bianca klerkx

16.05

482

Rob Henst

18.23

476

Ivo vd Elzen

21.11

350

Jeroen Raijmakers

23.46

370

Marjan vd Bersselaar

23.56

357

Miriam vd Wielen

25.42

263

Rob van Gool

25.48

376

Hein vd Elzen

26.19

385

Marja van Schayik

26.36

388

Jose Hanenberg

26.36

234

Johan van Hal

27.16

351

Geert Kuijpers

27.17

493

Bert vd Sande

27.21

377

Willy Verstraten

27.23

364

Ton van der Beek

29.01

235

Henry Wijfflaars

31.21

473

Bert Daverveld

32.21

206

Tiny Raijmakers

33.43

368

Jos Smith

33.43

384

Bert van Kessel

33.45

373

Maria van Summeren

33.48

488

Bertino Manders

34.38

378

Ton vd Burgt

34.58

369

Tineke van Boxmeer

35.01

209

Hans Mutsaerts

39.19

487

John Klerkx

39.57

264

Eric Jans

41.31

380

Mark van Tiel

42.27

363

Peter van Houts

43.08

472

René Braam

44.16

371

Twan Opheij

44.19

375

Theo vd Loop

44.21

374

Jan Boer

44.24

494

Harrie vd Sande

44.44

242

Albert Pepers

44.48

382

Joost Rutten

45.01

386

Fons Essink

45.40

469

Lea Crooymans

45.48

383

Jos Bevers

45.48

358

Theo Daanen

45.59

356

Maarten Manders

46.02

479

Anita Goorts

46.41

474

Rick van Dijk

46.46

232

Joost Peters

46.56

240

Wim van Oort

47.22

381

Arie van Grunsven

48.17

372

Matthieu van Heck

48.30

353

Astrid van Vessem

49.36

470

Geert vd Akker

49.50

233

Jan Franken

50.07

237

Gerard Vissers

50.52

379

Mark Beniers

52.56

360

Ton Derks`

53.00

496

Bert Scholten

53.12

236

Ronny Klerk

53.17

355

Jan Coppens

54.21

210

Frans Pepers

54.59

238

Renee Hoogeboom

55.32

399

 

55.32

391

Conny Paauwe

55.50

366

Sander Leegwater

56.22

261

Marina Goorts

57.13

484

Frans vd Kerkhof

57.15

491

Dorothé Paashuis

59.28

359

Gerrie Derks

59.32

262

René van Uden

61.03

365

Maria Hollanders

61.09

354

Karin Dreesen

61.28

207

Maaike Dortmans

62.58

492

Cees Roset

71.05

 

Uitslagen Keienloop 2011

De eerste foto's van de Intersport Keienloop zijn binnen! Neem een kijkje in het fotoalbum
en/of kijk naar de uitslagen. Kijk ook eens naar de foto's gemaakt door Toon en de foto's van Nathalie.

Foto's zijn nu ook te vinden op ons Facebook-account: gebruik de facebook-knop aan de linkerkant om deze te bekijken. Of kijk op udennieuws.nl voor het persbericht en enkele leuke foto's.

5km Dames
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 112 Anne van Grinsven Oss 20:41
2 114 Jet Straver Uden 21:51
3 118 Esther van Duynhoven Uden 22:22
4 117 Geertje van der Rijt Den Bosch 22:28
5 127 Renée Hoogenboom Uden 23:53
6 109 Gabri Raaijmakers Uden 24:16
7 122 Gerry Posthouwer Beek en Donk 24:37
8 123 Dianne vd Heuvel Lieshout 24:38
9 121 Els Vorstenbosch Lieshout 24:40
10 113 Denise Smetsers Schijndel 24:45
11 106 Christel Opheij Erp 27:04
12 111 Monique Schoppema Uden 27:05
13 104 Dieuwke Kommerij Lieshout 27:05
14 110 Chantal van Bussel Veghel 27:40
15 107 Bianca Klerkx Zeeland 27:50
16 103 Patty van Tiel Uden 28:17
17 130 Marloes van Berlo Odiliapeel 28:26
18 116 Dieuwke Jacobs Dinther 28:44
19 115 Jeanne Jacobs Heeswijk-Dinther 29:15
20 124 Lisanne Peters Odiliapeel 29:28
21 119 Karen Esser Uden 29:29
22 120 Hannie de Graaf Uden 29:30
23 129 Marijke van Boekel Uden 30:00
24 105 Hanneke van der Krieken Boekel 30:16
25 128 Monique de Klijn Boekel 30:19
26 125 Jolanda Raaijmakers Uden 30:47
27 108 Gerda de Graaf Uden 30:51
28 126 Ria van Tiel Boekel 31:01
29 101 Debora van de Poll Uden 33:12
30 100 Minouschka Hartman Uden 34:15
31 102 Benjamina van Bommel Uden 36:26
5km Heren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 228 Alexander Picard Chaam 16:07
2 203 Niels Theloosen Nijmegen 17:42
3 226 Ton Rijkers Uden 17:57
4 204 Andre van Aarle Erp 18:43
5 214 Jeffrey Smetsers Schijndel 19:42
6 229 Remco Smits Veghel 20:01
7 227 H van de Sande Boekel 20:06
8 213 Toine Crone Oss 20:32
9 225 Mark Hendriks Uden 20:33
10 221 Matthijs van Lierop Heeswijk 20:39
11 208 Mouctar Jalloh Uden 20:47
12 210 Yoseph Verbueken Uden 20:49
13 217 Joop Wijdeven Uden 21:17
14 219 Pascal Slaats Volkel 21:35
15 224 Rob Bruggers Ravenstein 22:00
16 216 Rens Bouw Uden 23:25
17 220 Martijn van Rosmalen Heeswijk-Dinther 24:20
18 218 Geert Welten Venhorst 25:23
19 207 Tresor Shema Uden 25:27
20 223 Patrick van de Elzen Zijtaart 26:15
21 222 Lars Ravenstein 26:26
22 202 Frank Weimar Best 26:52
23 205 Jos de Kock Oss 26:59
24 211 J. Coppens Boekel 27:38
25 212 Herman vd Borre België 28:13
26 209 Stan Wassenberg Uden 28:25
27 215 Jan Smets Dinther 29:36
28 206 Hans van der Eerden Uden 29:40
29 200 Ad Hartman Uden 34:15
10km Dames
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 183 Juanée Cilliers Zeeland 39:25
2 164 Susan Mulders Veghel 44:16
3 154 Karin van Hout Zeeland 45:57
4 168 Elly Faber Beek en Donk 49:00
5 180 Maria vd Boom Uden 51:02
6 166 Ans Nabuurs 52:09:
7 172 Sjan van Zanden Volkel 52:59
8 178 Monique van Aarle Schijndel 53:01
9 163 Christel Mourmans Uden 54:00
10 182 Helma van de Hanenberg Nistelrode 54:00
11 175 Miranda Bekkers Uden 54:18
12 174 Silvia Kastelijn Schijndel 54:25
13 170 Lisanne van Brakel Uden 54:47
14 162 Maaike Dortmans Boekel 55:23
15 169 Eveline Hoek Uden 55:50
16 173 Wilma Brouwers Gemert 57:34
17 158 Maria Hollanders Uden 58:40
18 160 Esther Rutten Venhorst 58:54
19 153 Anoeshka Gabriël Uden 59:43
20 55 Tosca Bannenberg Uden 59:43
21 151 Gabi Schmolke Uden 59:49
22 167 Anja Bekkers Heeswijk 1:00:05
23 157 Lisette van de Hei Boekel 1:00:05
24 165 Gerrie Derks Volkel 1:00:06
25 184 Annette van Houtum Uden 1:01:51
26 176 Lea Crooijmans Boekel 1:01:53
27 161 Margo van Latum-van Donge Zeeland 1:04:30
28 181 Corina van Aarle Schijndel 1:05:00
29 185 Maria-Elise Koenders Uden 1:05:47
30 152 Elly Theijs Uden 1:06:55
31 177 Ingrid Schevers Schijndel 1:06:58
32 155 Sylvia Schalken Uden 1:07:52
33 179 Angela Schalken Den Bosch 1:07:54
34 156 Connie Wijdeven Uden 1:16:43
10km Heren Senioren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 304 Merlijn Wijn Eindhoven 35:50
2 302 Chris Postma 's-Hertogenbosch 38:05
3 303 John Klerkx Zeeland 38:12
4 420 Rob Hermeling Uden 40:01
5 307 Bas van der Zanden Reek 48:58
6 305 Mike Merks Best 49:45
7 308 Sjoerd Landman Ravenstein 50:26
8 437 Hans Theunissen Ravenstein 51:08
9 306 Bjorn van Mierlo Uden 51:51
10 309 Stijn Vedder Schaijk 52:00
11 310 Gertjan Peters Schaijk 52:56
12 311 Lester Flissinger Rotterdam 54:19
10km Heren 40+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 415 Frans Deenen Venray 35:46
2 408 Roy Theunissen Ravenstein 39:10
3 416 Ton Melssen Wyler 39:17
4 419 Henk van der Giessen Tuil 41:52
5 431 Maarten Bosch Loosbroek 42:22
6 457 Hugo van Schayik 43:37
7 450 Ron Scheepers Uden 43:41
8 445 Albert Pepers Veghel 43:55
9 401 Tiny Raijmakers Uden 44:36
10 417 Paul van Geffen Schijndel 45:23
11 449 J. Bevers Uden 45:34
12 418 Ton Keetels Schijndel 45:51
13 404 Joost Peters Odiliapeel 45:53
14 434 Erik Ravenstein 45:56
15 455 Huibert van Aarle Schijndel 46:09
16 430 Ben Cuppen Veghel 46:18
17 428 Ad Kelders Langenboom 46:19
18 453 L Gevers Schijndel 46:39
19 405 Victor Herckenrath Nistelrode 46:42
20 447 Frank Boon Venhuizen 46:51
21 454 Paul Doutzenberg Schijndel 47:14
22 444 Chris Clemens Boxtel 47:29
23 433 Hans Jonkers Uden 47:32
24 429 Hans van Asperen Grave 48:19
25 452 Onno Righolt 's-Hertogenbosch 48:33
26 424 Gerard Vorstenbosch Lieshout 49:34
27 421 Jop Onstenk Uden 50:06
28 423 Ton Derks Volkel 50:28
29 456 Peter Leegwater Uden 50:56
30 438 Robert van der Wolk Ravenstein 51:10
31 439 Frank Bruinsma Ravenstein 51:41
32 435 Frank van Ochten Ravenstein 51:50
33 458 Bontko Drenth Uden 52:14
34 422 Theo van den Boomen Uden 53:00
35 411 Edwin Schoo Veghel 53:52
36 448 Piet Wijnsema Ridderkerk 54:19
37 426 Ludi v Bussel Beek en Donk 54:30
38 441 Wouter Homan Ravenstein 54:32
39 451 Arno van der Heijden Uden 54:36
40 432 Rene van Uden Uden 55:16
41 414 Paul van Schendel Heesch 55:58
42 409 Anton van der Cruijsen Uden 56:11
43 442 Piet Fennis Volkel 56:16
44 436 Lucien van Beers Ravenstein 58:18
45 446 Wim de Vocht Uden 58:22
46 410 Hans van Berlo Odiliapeel 58:31
47 413 Gerard van de Hei Boekel 58:48
48 412 Frank van Latum Zeeland 1:00:45
49 427 Jaap Voorsluys Uden 1:03:42
50 406 Gerrit de Graaf Uden 1:03:47
51 407 Cees Roset Uden 1:14:01
15km Dames
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 49 Ramona Sour Uden 1:12:43
2 56 Hanenberg Erp 1:23:50
3 57 Henriëtte van de Doelen Schijndel 1:25:26
4 53 Erna van de Hout Den Bosch 1:28:01
5 52 Ellen Kerr Den Bosch 1:28:01
6 51 Nettie Klokgieter Boekel 1:29:58
7 50 Marja van Schayik Langenboom 1:31:41
8 54 Monique Prinssen Uden 1:31:53
9 58 Maud Straathof Uden 1:39:05
15km Heren Senioren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 502 Geert Kuijpers Uden 1:00:36
2 503 Narco van der Linden Veghel 1:02:14
3 505 Sander Leegwater Uden 1:07:21
4 500 Tonio Andre Veghel 1:11:25
5 506 Everaldo da Silva Geffen 1:15:09
6 504 Sander Kakkeler Den Bosch 1:15:13
7 501 Menno van Heesewijk Reek 1:29:33
15km Heren 40+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 611 Vygantas Kelertas Litauen 1:01:48
2 614 Bert vd Sande Boekel 1:02:51
3 629 Marcel Verstegen Uden 1:04:26
4 633 Theo van de Loop Zeeland 1:04:29
5 609 Bert Daverveld Uden 1:06:30
6 622 John Williams Eindhoven 1:07:26
7 616 Theo Daanen Nijmegen 1:08:17
8 627 Jan van de Wetering Berlicum 1:08:24
9 628 Jos Heurman Berlicum 1:08:42
10 610 J. Vos Gemert 1:11:04
11 613 Matthijn Kunz Uden 1:12:07
12 625 Rob van Gool Erp 1:12:43
13 620 R. Bok Heeswijk-Dinther 1:13:19
14 634 Peter Kuypers Uden 1:14:14
15 617 Tini van der A Uden 1:14:25
16 606 Peter Graafmans Alphen Nb 1:15:00
17 621 Marcel de Beer Uden 1:15:14
18 612 Ad vd Heyden St. Oedenrode 1:16:03
19 626 Piet Vinckx Uden 1:17:03
20 605 Bert Scholten Uden 1:19:35
21 615 Ronald Herlé Velp 1:20:26
22 623 Gert van Duunen Sint Anthonis 1:22:11
23 607 Henk van der Pol Odiliapeel 1:22:34
24 630 Hein Vissers Veghel 1:25:27
25 619 Janthony Jansen Gemert 1:27:43
26 618 Rien Klokgieters Boekel 1:29:59
27 631 Arold Schevers Schijndel 1:31:35
15km Estafette Dames
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 823 Hondateam vd Akker Veghel 1:06:08
2 833 Da Doo Run Run Uden 1:22:02
3 843 De Running Ladies Uden 1:24:42
15km Estafette Heren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd
1 763 WWG Olé Uden 57:05:00
2 733 Cafe 't Stulpke Uden 1:06:28
3 713 Skodateam vd Akker Veghel 1:08:25
4 703 Reisswolf Archiefvernieti Uden 1:08:57
5 723 Team Frank Verbeet Veghel 1:13:55
6 753 CSG Odiliapeel 1:15:45
7 743 Facta, non verba Volkel 1:16:30
Uits StNr Ploeg/Naam Plaats Tijd
---- ---- ------------------------- -------------------- --------
1 WWG OLÉ UDEN 57:05
761 Jeroen Raijmakers 18:32
762 Peter van Houts 20:14
763 Egon Meuleman 18:19
2 HONDATEAM VD AKKER 1:06:08
821 Maria van Summeren 21:42
822 Geert vd Akker 21:42
823 An Ketelaars 22:44
3 CAFE 'T STULPKE 1:06:28
731 Thijs Vonk 21:47
732 Frans van de Kerkhof 23:33
733 Bert Timmermans 21:08
4 SKODATEAM VD AKKER 1:08:25
711 Albert vd Rijt 21:50
712 Ad Henst 26:18
713 Rob Henst 20:17
5 REISSWOLF ARCHIEFVERNIETI 1:08:57
701 Eric van Weert 24:42
702 René van Gerven 23:03
703 Arie van Grunsven 21:12
6 TEAM FRANK VERBEET 1:13:55
721 Loper 1 team Verbeet 24:48
722 Loper 2 team Verbeet 28:06
723 Loper 3 team Verbeet 21:01
7 CSG 1:15:45
751 Peter Claassen 26:15:00
752 Annette vd Brand 26:49:00
753 Lars Kuiper 22:41
8 FACTA, NON VERBA 1:16:30
741 Paul Kruijsen 23:25
742 Arjan Borsjé 28:18
743 Ine Kruijsen 24:47
9 DA DOO RUN RUN 1:22:02
831 Cora van Nieuwenburg 27:54
832 David Maytum 27:27
833 Dorothé Paashuis 26:41
10 DE RUNNING LADIES UDEN 1:24:42
841 Marina Goorts 26:43
842 Amanda vd Steen 28:43
843 Anita Goorts 29:16

Uitslagen Naat-Piek Cross 06-02-2011

Uitslag Naat-Piek cross        2 kleine ronden 1420 meter  
         
  jongens pupillen      
         
Plaats Nr. Naam Tijd   categorie
         
1 116 Sven van Schijndel 6,33   B pupil
2 110 Mart de Haas 6,40   A pupil
3 114 Hugo Bergen 6,47   B pupil
4 107 Yersey Berends 7,26   A pupil
5 109 Tijn van Es 7,29   A pupil
6 112 Nick Manders 7,34   A pupil
7 111 Teun kuijpers 7,44   A pupil
8 108 Willem Beyer 7,51   A pupil
         
  meisjes pupillen      
         
1 16 Lisan scholten 6,32   A pupil
2 18 Matilde van Vessem 6,40   A pupil
3 38 Sharon Pielaat 6,45   A pupil
4 12 Dirkje van Hoof 6,46   A pupil
5 29 Senna Manders 7,41   C pupil
6 11 Faye Bijmolt 7,43   A pupil
7 15 Tessa Reuser 7,49   A pupil
8 30 Lotte Kuijpers 7,50   Mini pupil
9 14 Lotte Manders 8,00   A pupil
10 27 Lies Verbruggen 8,06   B pupil
11 19 Roos Bekkers 8,12   B pupil
12 26 Nienke Kuijpers 9,55   B pupil
13 13 Pien Koolen 9,59   A pupil
14 35 Bo van Hoorn 10,11   C pupil
 
Uitslag Naat-Piek cross        3 kleine ronden 2130 meter  
         
jongens junioren      
         
Plaats Nr. Naam Tijd   categorie
         
1 171 Niels Theloosen 7,45   J C
2 172 Marco Verbeek 8,22   J C
3 144 Aron Raaymakers 8,40   J C
4 147 Joep van Es 8,54   J D
5 161 Jesse van Oort 9,18   J C
6 173 Gijs Withoos 9,21   J C
7 146 Stijn Verhoeven 9,35   J C
8 174 Lars Bakermans 10,02   J C
9 169 Hessel Gras 10,18   J C
10 149 Wouter Parijs 11,13   J D
11 148 Tijmen van Gelder 12,13   J D
         
  meisjes junioren      
         
1 56 Nadia van Hal 9,08   M C
2 57 Esther vd eijnde 10,08   M C
3 51 Rebecca Gilsing 10,11   M D
4 40 Fleur van Es 10,18   M C
5 49 Luka Koolen 10,31   M C
6 50 Janne Donkers 10,33   M D
7 52 Emma Jonkers 10,49   M D
8 54 Britt Verstappen 11,04   M D
9 58 Stefanie vd Eijnde 11,11   M C
10 55 Julia Zoutendijk 12,22   M D
11 59 Janne Verstraten 13,53   M C
   
Recreanten  
   
Volgorde Naam Tijd
   
1 Anita Goorts 11,38
2 Paulien van Hulsen 12,50
3 Rene Kok 14,48
4 Polly Den Tenter 16,28
5 Ivo vd Elzen 17,01
6 Maarten Kerk 17,18
7 Harrie vd Meulenhof 20,16
8 Peter vd Elzen 20,57
9 Marie-Louise van Schayk 21,37
10 Ingrid Vermeeren 22,48
11 Rob Henst 23,14
12 Ruud vd Elzen 26,57
13 Gerard Vissers 27,03
14 Els Kuijpers 27,19
15 Ton vd Beek 27,57
16 Ruben Klösters 28,40
17 Marina Goorts 28,48
18 Marieken Ruiter 29,40
19 Monique Schottema 30,18
20 Olaf van Hoof 31,04
21 Peter Claassen 31,05
22 Myrthe Romalilos 31,05
23 Riekie van Veghel 31,30
24 Annie van Neerven 31,31
25 Martine de Werd 32,33
26 Mirjam vd Welen 33,00
27 Albert vd Rijdt 33,05
28 Oscar Hoekstra 33,33
29 Lea Crooymans 33,38
30 Karin Dreessen 34,15
31 Charles Zonneveld 35,11
32 Joop Coolen 39,05
33 Therry van Schijndel 40,48
34 Marielle Manders 42,48
35 Frans Vogels 43,33
36 Maral Holthuis 45,44
37 Benito Manders 46,07
38 Stefan van Oosterwijk 46,23
39 Rob Goosens 46,34
40 Rene Braam 46,48
41 Wim van Oort 47,02
42 Bert Daverveld 47,20
43 Mark van Beek 47,25
44 Robert van Orsouw 47,50
45 Hendrie Wijnen 47,50
46 Paul Selten 47,56
47 Stefan Kleinendorst 48,05
48 Pino 48,14
49 Matthieu van Heck 48,17
50 Albert Pepers 48,48
51 Jos van Breda 49,04
52 Theo Daanen 49,20
53 Tiny Raijmakers 49,40
54 Sander Leegwater 50,09
55 Arie van Grunsven 50,21
56 Rick van Dijk 50,43
57 Ben Cuppen 50,48
58 Dorethe Paashuis 51,25
59 Ad vd Heijden 51,30
60 Astrid van Vessem 51,35
61 Hans van Asperen 51,43
62 Tom Mollema 51,55
63 Theo van Kessel 52,09
64 Gertie Willemse 52,16
65 Geert vd Akker 52,33
66 Peter Kuijpers 52,51
67 Jos van Uden 52,55
68 Loek Willemsen 52,59
69 Victor Herckenrath 53,23
70 Piet Huvenaars 53,28
71 Esther van Duinhoven 53,32
72 Maria van Summeren 53,39
73 Peter Leegwater 53,39
74 Mark Beniers 54,21
75 Marcel Schets 55,06
76 Bert Scholten 55,16
77 Jan Franken 55,17
78 Ronny Klerk 55,29
79 Tonny Peters 55,33
80 Erwin Pasmans 55,41
81 Matthijs Kunz 56,17
82 Henk vd Pol 56,29
83 Susan van Breugel 56,47
84 Ronald Herlé 56,47
85 Ines van Oort 56,52
86 Ans Nabuurs 56,58
87 Bjorn van Mierlo 57,10
88 Henk van Gestel 57,34
89 Tiny Peters 57,52
90 Petra Wagemans 58,21
91 Astrid Braun 58,23
92 Aart Kleinendorst 58,26
93 Frans vd Kerkhof 58,28
94 Ria Hanenberg 58,29
95 Jose Hanenberg 58,35
96 Ellen vd Heijden 59,26
97 Rob van Gool 59,28
98 Norbert Majoor 60,00
99 Frans Pepers 60,15
100 Helma vd Hanenberg 61,03
101 Nellie Huvenaars 61,48
102 Paul Silkens 62,59
103 Peter Bos 62,59
104 Tosca Bannenberg 62,59
105 Francie Weijts 64,16
106 Mariel Hollanders 67,14

Uitslagen Nederlandse Kampioenschappen voor masters

Afgelopen weekend 18 en 19 juni hebben in Den Haag de Nederlandse Kampioenschappen voor masters plaatsgevonden. Ook dit jaar weer hebben een aantal Keien atleten goede resultaten behaald. Op zaterdag speelde het weer mee, er stond weliswaar veel wind maar de zon liet zich gelukkig veel zien. Moniek Reijs behaalde 2 ereplaatsen. Bij het discuswerpen in de klasse V35 werd zij 3e met een afstand van 34,32m en bij het kogelstoten haalde zij het zilver binnen met een afstand van 9,48m. Eugene Lommen, regerend Europees Kampioen speerwerpen in de klasse M40 werd met een afstand van 57,10m 2e in de combinatieklasse M40/M45. Bert van Nunen sloot de dag af met de 5000m in de klasse M50. Bert werd 4e in een tijd van 17:41.71. De zondag was wat het weer betreft helaas niet goed, veel wind en voortdurend regen...veel regen. Marc Elsbeek won bij het kogelstoten in de klasse M35 de bronzen plak met een afstand van 12,90m en bij het discuswerpen werd hij 5e met een afstand van 35,05m. Rita van Nunen kwam als laatste Keien atlete in actie op de 5000m in de klasse V50. Zij sleepte er onder de barre omstandigheden een mooie 4e plaats uit in een tijd van 22:15.91. Al met al een succesvol weekend voor De Keien. Op naar volgend jaar in Terneuzen!

Uitslagen Indoor 15 januari 2011

 

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40mHoogspringenptn
188 Remco van den Elshout 2003 6.9 0.85 753 ptn
515 Jeremy van Zutven 2003 7.6 0.85 617 ptn
514 Tristan Schoenmakers 2003 8.1 0.80 499 ptn
545 Benjamin Dobbelstein 2003 8.2 0.80 483 ptn
513 Luuk Mikkers 2003 8.3 0.65 358 ptn
127 Jelle van Oosterwijk 2003 8.5 0.65 329 ptn

 

kogel6 deelnemer(s)
515 Zutven, Jeremy van 2003 AV De Keien 4.22 m ptn
545 Dobbelstein, Benjamin 2003 O.S.S. - VOLO 3.75 m ptn
188 Elshout, Remco van den 26-10-2003 AV Marvel 3.40 m ptn
127 Oosterwijk, Jelle van 2003 GAC 2.98 m ptn
514 Schoenmakers, Tristan 2003 AV De Keien 2.41 m ptn
513 Mikkers, Luuk 2003 AV De Keien 2.40 m ptn
 

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40mHoogspringenptn
247 Kyara Marcellis 2003 7.3 0.95 746 ptn
248 Senna Korbee 2003 7.6 0.95 691 ptn
560 Floor Tijthoff 2004 7.9 0.75 493 ptn
529 Bo van Hoorn 2003 8.4 0.80 453 ptn
554 Senna Manders 2003 8.2 0.75 446 ptn
561 Tijthoff Kiki 2004 9.0 0.65 262 ptn

 

kogel6 deelnemer(s)
248 Korbee, Senna 29-09-2003 AV Oss '78 3.61 m ptn
247 Marcellis, Kyara 10-01-2003 AV Oss '78 3.04 m ptn
560 Tijthoff, Floor 2004 O.S.S. Volo 2.60 m ptn
529 Hoorn, Bo van 2003 AV De Keien 2.56 m ptn
561 Kiki, Tijthoff 2004 O.S.S. Volo 2.49 m ptn
554 Manders, Senna 2003 AV De Keien 2.40 m ptn
 

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
275 Laurens Buma 2002 7.2 1.20 5.43 1319 ptn
128 Tijn Mickers 2002 6.9 1.05 4.73 1223 ptn
190 Maarten van den Elshout 2002 7.1 1.00 4.87 1154 ptn
117 Jack Albernethy 2002 7.0 0.85 5.29 1093 ptn
276 Sjoerd van Rijn 2002 7.2 0.95 4.76 1091 ptn
241 Boy Lorist 2002 7.3 0.95 4.80 1073 ptn
512 Jasper Winkel 2002 7.0 0.85 4.03 1004 ptn
511 Sven van Schijndel 2002 7.0 0.90 3.53 1002 ptn
558 Thijmen van de Lee 2002 7.5 0.85 4.11 913 ptn
510 Rick van de Laar 2002 7.3 0.75 4.11 877 ptn
509 Hugo Bergen 2002 7.8 0.85 3.06 776 ptn
 

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
245 Anne Knijnenburg 2002 7.1 1.05 4.57 1170 ptn
189 Chenne de Laat 2002 7.6 0.95 4.93 1027 ptn
246 Lieke van Leur 2002 7.7 0.95 4.66 992 ptn
562 Steen van der Ellemijn 2001 7.9 1.05 4.07 988 ptn
244 Kyara Gijsbers 2002 7.7 0.95 3.86 933 ptn
525 Marieke Derksen 2002 7.7 0.75 3.54 760 ptn
528 Anouk Wijdeven 2002 8.4 0.80 3.87 713 ptn
526 Nienke Kuijpers 2002 8.7 0.80 3.78 664 ptn
527 Lies Verbruggen 2002 8.7 0.75 1.92 457 ptn
 

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
120 Sjoerd Pastoor 2001 9.8 1.20 6.95 1424 ptn
274 Tjeerd van der Pol 2001 10.4 1.20 6.13 1289 ptn
129 Nick van Oorschot 2001 9.4 0.95 5.92 1242 ptn
130 Ward Goedee-Van de Laar 2001 10.0 1.05 6.00 1227 ptn
508 Enrique van Zutven 2001 10.2 1.05 6.00 1198 ptn
505 Mika van den Hoogen 2001 10.6 1.10 6.12 1188 ptn
548 Axel Zoons 2001 10.7 1.10 5.79 1155 ptn
118 Jan-Pim Kroon 2001 10.4 1.10 5.13 1152 ptn
544 Raphaël Dobbelstein 2001 11.3 0.95 4.21 864 ptn
507 Dirk van Vloten 2001 12.2 1.00 4.95 857 ptn
552 Nick Manders 2001 12.5 0.85 3.87 640 ptn
503 Peter de Groot 2001 12.8 dns 2.98 306 ptn
 

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
122 Jochem Holleman 2000 9.2 1.30 9.22 1715 ptn
493 Bart Mulder 2000 9.6 1.25 6.33 1455 ptn
504 Mart de Haas 2000 9.6 1.20 6.30 1416 ptn
192 Migel Koesen 2000 9.7 1.10 7.78 1412 ptn
121 Sander Doodewaard 2000 10.2 1.20 5.78 1294 ptn
470 Daan Verbakel 2000 9.9 1.10 6.17 1289 ptn
557 Tijn van Es 2000 10.4 1.15 6.49 1274 ptn
273 Sam Smit 2000 10.1 1.10 5.90 1243 ptn
126 Tarek Sakhi 2000 10.3 1.05 6.35 1205 ptn
494 Jelte de Jager 2000 10.5 1.05 6.42 1183 ptn
239 Daan Corporaal 2000 9.7 0.85 6.70 1167 ptn
240 Joeri van Leur 2000 10.4 0.95 5.26 1051 ptn
124 Jake de Kok 2000 10.7 0.95 5.53 1028 ptn
506 Teun Kuijpers 2000 11.9 0.95 5.15 864 ptn
 

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
555 Pien Korstanje 2001 9.6 1.10 6.34 1346 ptn
543 Elma Suljic 2001 9.7 1.05 7.02 1333 ptn
518 Senna van der Heijden 2001 9.7 1.10 5.31 1265 ptn
139 Mette de Haas 2001 10.5 1.00 5.83 1109 ptn
191 Myrthe Kouwenberg 2001 10.0 1.00 4.22 1070 ptn
243 Kyra Korbee 2001 11.4 1.00 6.35 1031 ptn
521 Daphne Nederkoorn 2001 9.9 0.80 4.90 987 ptn
520 Pien Koolen 2001 11.4 0.95 4.40 867 ptn
559 Tessa Reuvers 2001 11.2 0.75 3.44 669 ptn
547 Leonie Heijmans 2001 dns dns dns 0 ptn
 

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
119 Marjolein Kroon 2000 9.4 1.30 6.65 1542 ptn
132 Ineke Somers 2000 10.1 1.10 5.91 1243 ptn
522 Lisan Scholten 2000 10.3 1.15 5.05 1196 ptn
517 Birgit Couwenberg 2000 9.8 1.05 4.70 1171 ptn
546 Dirkje van Hoof 2000 10.1 1.05 4.77 1131 ptn
523 Cheyenne van Zutven 2000 10.8 1.05 5.02 1055 ptn
516 Faye Bijmolt 2000 11.2 0.95 6.29 1015 ptn
131 Anne Bergsma 2000 11.1 1.10 4.32 1005 ptn
519 Maud van Hoorn 2000 11.3 0.90 5.86 939 ptn
553 Lotte Manders 2000 10.9 0.95 4.49 933 ptn
140 Heleen Manders 2000 11.1 0.95 4.75 926 ptn
114 Amelie Curral 2000 dns dnf dns 0 ptn
 

Jongens junioren D(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
279 Sjoerd Ceelen 1999 8.8 1.25 5.96 1270 ptn
535 Sem de Looier 1998 9.3 1.20 6.12 1154 ptn
480 Ndubuise Okhoro 1999 9.4 1.25 5.68 1147 ptn
133 Julian van Daal 1999 9.8 1.25 5.80 1091 ptn
278 Bram Mooren 1999 9.4 1.20 5.25 1082 ptn
277 Thijs Hermans 1999 10.0 1.20 6.24 1052 ptn
196 Thijs Kouwenberg 1999 9.7 1.15 5.59 1019 ptn
537 Tim Lorist 1999 10.0 1.20 5.60 1012 ptn
481 Wouter Parijs 1999 10.0 1.15 4.54 903 ptn
195 Wouter Kuijpers 1999 10.2 1.05 5.24 849 ptn
549 Brent Cuijpers 1999 10.2 1.20 2.96 787 ptn
479 Tijmen van Gelder 1999 10.5 1.15 3.92 787 ptn
 

Jongens junioren D(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
536 Hent van Schoten 1998 8.6 1.45 6.27 1485 ptn
478 Joep van Es 1998 9.1 1.30 6.92 1310 ptn
142 Wessel Raijmakers 1998 9.2 1.30 5.61 1212 ptn
540 Jesse Flanagan 1998 10.3 1.25 6.43 1057 ptn
533 Coen Sjamaar 1998 10.0 1.20 5.95 1034 ptn
134 Ruben Cornelissen 1998 9.2 1.15 3.96 987 ptn
550 Chiel van de Camp 1998 dns dns dns 0 ptn
 

Meisjes junioren D(1e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
272 Vera Lurvink 1999 8.9 1.25 8.00 1370 ptn
198 Tinka Broekman 1999 9.5 1.30 7.58 1279 ptn
193 Annamaria Vorstenbosch 1999 9.3 1.25 7.60 1277 ptn
194 Beau Schellekens 1999 9.5 1.25 8.15 1274 ptn
538 Zoë Sakkers 1999 9.3 1.20 6.64 1186 ptn
534 Myrthe Zoons 1999 9.5 1.20 5.60 1089 ptn
539 Noah Flanagan 1999 10.4 1.15 5.50 912 ptn
487 Janne Donkers 1999 10.1 1.05 5.31 868 ptn
491 Britt Verstappen 1999 11.1 1.05 4.94 712 ptn
492 Julia Zoutendijk 1999 10.3 dnf 5.70 586 ptn
 

Meisjes junioren D(2e jrs)

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
271 Bo Smit 1998 9.1 1.45 7.68 1473 ptn
495 Nienke de Jager 1998 9.5 1.30 7.76 1289 ptn
496 Jade Tax 1998 9.7 1.25 8.84 1278 ptn
489 Rebecca Gílsíng 1998 9.5 1.25 7.96 1264 ptn
147 Lena Rasker 1998 9.7 1.30 6.97 1213 ptn
490 Emma Jonkers 1998 9.4 1.20 6.73 1174 ptn
249 Jessie van Os 1998 9.3 1.15 6.50 1140 ptn
542 Jessy Delsman 1998 10.1 1.15 7.18 1055 ptn
541 Laura van Eijk 1998 10.5 1.05 8.68 1008 ptn
146 Emmy Peters Rit 1998 10.0 1.10 6.25 979 ptn
145 Maxime Lemmens 1998 9.8 1.00 5.84 910 ptn
488 Robin-Roos Engelbert van Bevervoorde 1998 DNS dns dns 0 ptn
 

Jongens junioren C

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
475 Erwin de Groot 1997 8.4 1.50 7.30 1626 ptn
138 Karsten Eelkema 1997 9.0 1.40 6.30 1369 ptn
135 Jochem van Daal 1997 9.3 1.30 8.01 1336 ptn
477 Stijn Verhoeven 1997 9.6 1.20 6.81 1147 ptn
476 Jesse van Oort 1997 9.3 1.25 4.68 1097 ptn
149 Sjack Peters Rit 1996 10.0 1.20 5.86 1028 ptn
 

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
199 Maureen Herremans 1996 8.4 1.50 8.09 1669 ptn
483 Fleur van Es 1996 8.7 1.40 9.28 1588 ptn
183 Mattie Rasker 1996 8.4 1.35 6.72 1468 ptn
182 Femke Riensema 1997 9.0 1.35 8.72 1462 ptn
113 Jonne Dommerholt 1996 9.3 1.40 8.40 1435 ptn
116 Beauty Dapaw 1997 9.2 1.30 9.05 1407 ptn
137 Anita Somers 1997 9.1 1.35 7.95 1404 ptn
136 Wieke van Lankveld 1997 8.5 1.30 6.30 1386 ptn
486 Luka Koolen 1997 8.7 1.20 7.27 1330 ptn
499 Laure Punt 1997 8.9 1.25 6.87 1307 ptn
181 Kirsten Petersen 1997 9.4 1.30 6.32 1223 ptn
472 Marije de Groodt 1997 9.5 1.30 6.49 1217 ptn
556 Janne Verstraten 1996 9.1 1.05 6.16 1082 ptn
 

Jongens junioren B

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
148 Bas van der Lubbe 1994 7.4 1.75 12.31 1880 ptn
473 Ingmar van der Geest 1994 7.7 1.65 12.41 1694 ptn
185 Richard Schluter 1995 7.7 1.55 7.57 1241 ptn
474 Kris Riemersma 1994 7.4 dns 11.33 1180 ptn
143 Jasper Dielingen 1995 7.7 1.45 6.98 1091 ptn
144 Dennis Kok 1995 8.4 1.55 6.92 982 ptn
186 Jesper Vrouwenvelder 1995 dns dns dns 0 ptn
 

Meisjes junioren B

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
250 Renske van Os 1994 8.5 1.30 10.19 1658 ptn
482 Manon van Gelder 1995 9.2 1.30 6.36 1207 ptn
184 Linda Riensema 1995 9.9 1.30 6.93 1114 ptn
 

Jongens junioren A

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
498 Olaf van der Geest 1992 7.5 1.65 14.63 1899 ptn
497 Robert Bervoets 1993 7.5 1.80 8.38 1609 ptn
551 Remco Groen 1993 7.6 1.60 9.46 1471 ptn
187 Joeri Vrouwenvelder 1993 dns dns dns 0 ptn
 

Jongens Mini Pup

StnrNaamgeb40mHoogspringenptn
242 Gijs van Linder 2004 8.0 0.70 440 ptn
115 Quinten Geeringh 2004 10.2 dns 41 ptn

 

kogel2 deelnemer(s)
242 Linder, Gijs van 08-03-2004 AV Oss '78 2.40 m ptn
115 Geeringh, Quinten 2004 Eindhoven Atletiek dns m ptn
 

Meisjes Mini Pup

StnrNaamgeb40mHoogspringenptn
530 Lotte Kuijpers 2004 9.4 0.70 249 ptn
532 Iris Wijdeven 2004 9.8 0.75 242 ptn

 

kogel2 deelnemer(s)
530 Kuijpers, Lotte 2004 AV De Keien 2.68 m ptn
532 Wijdeven, Iris 2004 AV De Keien dns m ptn

Uitslagen instuifwedstrijd Eindhoven 17-05-2011

Jongens junioren C
800m Joep van Es

2.43.37

speer Joep van Es 27,88
Meisjes junioren C
80m Fleur van Es 11,45
kogel Jasmine Anpong 10,85
hoog Fleur van Es

1,45

Vrouwen senioren
800m Suzan van den Hurk

2.36.31

Mannen senioren
3000m Rob Henst 11.09.84
Mannen masters
3000m Erik Jans 9.46.27
3000m Ton Rijkers 10.10.49
kogel Marc Elsbeek 13,07

Uitslagen Bedafcross 09-01-2011

Pupillen
Volgorde Naam Tijd
     
1 Sven van Schijndel 4,49
2 Mart de Haas 4,49
3 Lisan scholten 4,50
4 Enrique van Zutven 4,51
5 Matilde van Vessem 4,55
6 Dirkje van Hoof 4,55
7 Tijn van Es 5,00
8 Luc Stempher 5,12
9 Hugo Bergen 5,16
10 Mika vd Hoogen 5,17
11 Yersey Berends 5,32
12 Jeremy van Zutven 5,34
13 Lotte van Orsouw 5,49
14 Cheyenne van Zutven 5,50
15 Roos Bekkers 5,55
16 Marieke Derksen 5,58
17 Faye Bijmolt 6,01
18 Teun kuijpers 6,02
19 Tessa Reuser 6,06
20 Maud van Hoorn 6,07
21 Pien Koolen 6,23
22 Willem Beyer 6,32
23 Jasper Winkel 6,43
24 Rick vd Laar 6,44
25 Nienke Kuijpers 6,46
26 Lies Verbruggen 6,48
27 Bo van Hoorn 7,12
28 Noortje Stempher 7,48

Junioren
Volgorde Naam Tijd
     
1 Aron Raaymakers 9,36
2 Joep van Es 9,40
3 Nadia van Hal 9,42
4 Denise Smetsers 10,03
5 Jesse van Oort 10,33
6 Stijn Verhoeven 10,40
7 Esther vd Eijnde 10,53
8 Rebecca Gilsing 10,53
9 Sam vd Hoogen 10,58
10 Fleur van Es 11,04
11 Tijmen van Gelder 11,07
12 Wouter Parijs 11,16
13 Jop Verhoeven 11,24
14 Stefanie vd Eijnde 12,09
15 Luka Koolen 12,28
16 Julia Zoutendijk 12,43
17 Britt Verstappen 12,53

Recreanten
Volgorde Naam Tijd
     
1 Anke van Kessel 14,33
2 Geoffrey vd Berg 17,26
3 Lars van Geelkerken 17,30
4 Joene van Berlo 17,30
5 Jaap Scheffers 17,32
6 Bianca Klerkx 19,25
7 Albert vd Rijt 22,01
8 Sandra Vissers 22,45
9 Remco Smits 23,07
10 Rob Henst 27,52
11 Gerard Zuiderveld 29,10
12 Mirtcun vd Wielen 29,11
13 Rieyky van Veghel 29,23
14 Ria van Tiel 29,26
15 Hein vd Elzen 29,29
16 Wim van Els 29,41
17 Susan van Breugel 30,44
18 Rob van Gool 31,28
19 Barbara van Overhagen 31,45
20 Martijn Willems 32,29
21 Jos van Breda 34,39
22 Susan Mulders 35,35
23 Jos Maassen 36,31
24 Dederik Sliedrecht 36,35
25 Lea Crooijmans 38,48
26 Therry van Schijndel 39,40
27 Marie Elise Koenders 39,46
28 Frans vd Kerkhof 39,50
29 jan Franken 40,16
30 Bas Caspers 40,52
31 Egon Meuleman 41,42
32 John Klerkx 41,42
33 Erik Jans 41,52
34 Jose Hanenberg 41,55
35 Hein Vissers 42,08
36 Hans Mutsaers 42,10
37 Astrid Braun 42,41
38 Jan Nabuurs 42,45
39 Geert Kuijpers 43,32
40 Arno vd Cammen 44,27
41 Jan Verbruggen 45,08
42 Twan Ophey 45,11
43 Mark van Tiel 45,13
44 Jeffrey van Hart 45,18
45 Peter van Hout 45,21
46 Stefan van Oosterwijk 45,34
47 Theo vd Loop 45,56
48 Marcel Holthuis 46,21
49 Maud Straathof 46,41
50 Maarten Manders 46,48
51 Rene Braam 46,58
52 Robert van Orsouw 47,02
53 Benito Manders 47,24
54 Matthieu van Heck 47,48
55 Harrie vd Sande 47,53
56 Bert Daverveld 48,00
57 Hugo van Schayik 48,57
58 Anita Goorts 49,32
59 Joost Vlassak 49,54
60 Jos Bevers 49,59
61 Theo Daanen 50,08
62 Arie van Grunsven 50,17
63 Jan Vos 50,18
64 Sander Leegwater 50,29
65 Wim van Oort 50,40
66 Jeffrey Smetsers 50,42
67 Robert Bijmolt 50,43
68 Astrid van Vessem 50,59
69 Ben Cuppen 51,09
70 Anthonio Manders 51,24
71 Ad vd Heijden 51,27
72 Tiny Raijmakers 51,29
73 Geert vd Akker 52,06
74 Esther van Duinhoven 52,16
75 Denice vd Linden 52,41
76 Hannie Stoffelen 52,56
77 Theo vd Boomen 53,02
78 Ad Maassen 53,03
79 Bram Vlassak 53,05
80 Leo de Wit 53,10
81 Gertie Willemse 53,12
82 Toek Willemse 53,30
83 Harald Stempher 53,40
84 Victor Herckenrath 53,45
85 Rob van Gool 53,48
86 Henri Joosten 54,01
87 Hans van Heeswijk 54,09
88 Dret Huvenaars 54,46
89 Cees Roset 54,51
90 Hans Bijsterbosch 54,57
91 Rene van Uden 55,08
92 Dennis Verbakel 55,24
93 Bert Scholten 56,00
94 Peter Leegwater 56,16
95 Ronny Klerk 56,18
96 Rien Klokgieter 56,20
97 Harry Coppens 56,31
98 Eddy Miesen 57,13
99 Jos Smith 57,16
100 Sjaak vd Oever 57,39
101 Ronald Herlé 57,58
102 Ines van Oort 58,01
103 Ans Nabuurs 58,04
104 Ellen vd Heijden 58,52
105 Jan Coppens 59,05
106 Frans Pepers 59,32
107 Gerrie Derks 62,48
108 Mariel Hollanders 66,46
109 Floor van Schayik 65,39
110 Marja van Schayik 65,39
111 Tosca Bannenberg 66,25
112 Inez Bosker 66,55

Uitslagen testloop Start to Run

Vandaag de grote dag! Na 6 weken opbouwen volgde vandaag als afsluiting van Start to Run de testloop rondom stadion de Kuip. Deze testloop over 3 kilometer werd door iedereen volbracht!

SUPER GEDAAN!


Hieronder de uitslagen op naam:

Suzan Arets 21.00 Shirley Kempkes-van Hees 17.15
Ine Arts 23.03 Erwin van Kessel 13.37
Truus van Bakel 18.44 Jos de Kock 15.27
Dave van Bergen 19.43 Danielle de Kock 23.04
Janny Bloks 20.13 Wieteke Kuipers 17.08
Inge Bouwmans 20.45 Hetty van Lemmen 15.22
Jessy van Boxtel 17.47 Rien van der Linden 18.07
Nellie Braken 18.44 Marga Mantingh de kock 20.17
Nelum Brummelhuis 20.11 David Maytum 17.07
Jannie van Dieten 20.50 Jessica Mol 19.02
Diana van Dijk 19.02 Jolanda van Nistelrooij 17.49
Jolanda Donkers 16.46 Mathijs Peters 17.58
Monique van  Doremalen 20.03 Jolanda Raaijmakers 19.41
Ronnie van den Elzen 22.43 Ruthmila Riveras 27.37
Marcha van Erp 19.05 Anne Rovers 19.42
Magret Ervin 20.46 Jolanda Ruijs-van Rossum 15.18
Karel de Groot 15.04 Ingrid Savelkoels 20.50
Mirjam de Groot 20.42 Sylvia Schalken 19.43
Anja Groot Has 19.44 Mirjam Schoo 21.02
Heidi Habraken 20.10 Carien Slaats 20.43
Suzanne Habraken 20.17 Amanda van de Steen 19.40
Gerard Hei 16.46 Guus Stegers 16.50
Lies Hei 20.07 Kaspar Stevens 16.42
Anne-Marie van der Heijden 16.49 Claudia Thyssen 20.10
Paul Henst 20.49 Cindy van Trier 17.06
Sandra van den Heuvel 17.42 Henriette van Trier 17.28
Iris Hoedemaekers 20.01 Els Verdonk-Schellekens 19.47
René Hoevenaars 16.04 Rosa Verstraten 20.08
Marielle Huigen 21.01 Lionne Verstraten 20.09
Herriët Hulst 19.33 Ed Willems 19.03
Wilma Jacobs 18.06 Chanthal Wouters 23.00
Minie de Jong 20.02 Paul van Zoggel 18.47

Foto´s van de testloop zijn hier te vinden!

Januari 2018
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31