Uitslagen PNEM-cross 2010

Pupillen
Volgorde Naam Tijd
1 Sven van Schijndel 4,05
2 Enrique van Zutven 4,06
3 Mart de Haas 4,08
4 Lisan Scholten 4,13
5 Tijn van Es 4,17
6 Mathilde van Vessem 4,23
7 Hugo Bergen 4,31
8 Jeremy van Zutven 4,32
9 Senna Manders 4,37
10 Marieke Derksen 4,38
11 Faye Bijmolt 4,47
12 Lotte Manders 4,49
13 Teun Kuijpers 4,50
14 Lotte Kuijpers 4,53
15 Cheyenne van Zutven 4,53
16 Thijmen van Lee 4,54
17 Tristan Schoenmakers 4,55
18 Yersey Berends 5,00
19 Tessa Reuser 5,01
20 Willem Beyer 5,02
21 Pien Koolen 5,02
22 Roos Bekkers 5,07
23 Lotte van Orsouw 5,09
24 Rick van de Laar 5,13
25 Charlotte Vissers 5,15
26 Nick Manders 5,17
27 Nienke Kuijpers 5,32
28 Anouk Wijdeven 5,55
29 Jasper Winkel 6,00
30 Lies Verbruggen 6,17
31 Simone de Laat 7,12
32 Iris Wijdeven 7,30

Junioren
Volgorde Naam Tijd
1 Aron Raaijmakers 7,45
2 Nadia van Hal 7,48
3 Koen Derks 7,56
4 Stijn Verhoeven 8,14
5 Joep van Es 8,26
6 Jesse van Oort 8,34
7 Hessel Gras 8,53
8 Sam van den Hoogen 9,00
9 Marije de Groodt 9,03
10 Job Verhoeven 9,11
11 Esther van den Eijnde 9,13
12 Fleur van Es 9,17
13 Wouter Parijs 9,18
14 Rebecca Gelsing 9,26
15 Janne Donkers 9,32
16 Tijmen van Gelder 9,53
17 Luka Koolen 10,20
18 Imke van Gelder 10,21
19 Emma Jonkers 10,22
20 Britt Verstappen 10,37
21 Stefanie van den Eijnde 10,43
22 Janne Verstraten 10,45
23 Julia Zoutendijk 10,49

Recreanten
Volgorde Naam Tijd
1 Susan van den Hurk 13,52
2 Jet Straver 13,57
3 Gerard Vissers 16,43
4 Jorrit van den Heuvel 18,47
5 Bianca Klerkx 19,23
6 Rob Henst 21,32
7 Anke van Kessel 21,55
8 Petra de Goede 22,19
9 Jan Smets 22,22
10 Maik Hendriks 23,55
11 Ard Peeters 24,13
12 Nicky Peeters 24,31
13 Barbara van Overhagen 24,58
14 Freek van Kessel 25,02
15 Ad Henst 25,55
16 Tigo van den Heiligenberg 27,06
17 Cora van den Nieuwenburg 27,47
18 Peter van den Elsen 28,29
19 Gerard Zijderveld 28,38
20 Diana van de Louw 28,42
21 Ria van Tiel 29,59
22 Wout Peters 30,16
23 Charles Sonneveld 30,18
24 Ingrid Vermeeren 30,25
25 Marian van Laanen 30,38
26 Chrissy Donsbach 30,54
27 Theo van Kessel 30,58
28 Wim van Els 31,25
29 Anita Goorts 32,13
30 Tom Laagland 32,19
31 Marianne Dijkman 33,45
32 Jose Hanenberg 35,02
33 Ronny van den Boogaard 25,42
34 Bas Caspers 36,46
35 John Klerkx 37,44
36 Riekie van Veghel 37,51
37 Antoon van Lanen 38,20
38 Michel van den Nieuwendijk 38,25
39 Egon Meulemans 38,59
40 Hein van den Elsen 39,19
41 Jan Franken 39,22
42 Geert Kuijpers 39,46
43 Mark van Tiel 40,10
44 Harm van de Cammen 40,18
45 Mark van Tiel 40,20
46 Hennie Wijnen 40,25
47 Peter van Houts 40,26
48 Lea Crooijmans 40,38
49 Pino 40,58
50 Bert van de Sande 41,24
51 Jan Verbruggen 41,26
52 Sander Leegwater 41,30
53 Bertino Manders 41,33
54 Harry van de Sande 41,44
55 Richard Rovers 41,50
56 Marcel Holthuis 41,54
57 Robert van Orsouw 42,27
58 Paul Selten 42,35
59 Bert Daverveld 42,51
60 Harry Meulenhof 43,02
61 Albert Pepers 43,46
62 Matthieu van Heck 43,59
63 Susan Mulders 44,05
64 Hugo van Schayik 44,06
65 Thomas Geurken 44,11
66 Huub van den Elsen 44,11
67 Theo Daanen 44,18
68 Rick van Dijk 45,01
69 Ad van de Weelen 45,05
70 Arie van Grunsven 45,06
71 Gertie Willemse 45,19
72 Toon Goorts 45,23
73 Robert Bijholt 45,35
74 Rudi Holl 45,36
75 Rene Braam 45,42
76 Bert van Kessel 45,58
77 Bert Timmermans 46,08
78 Jan Zonnenberg 46,13
79 Geert van den Akker 46,27
80 Ivo van den Elsen 46,37
81 Loek Willemse 46,37
82 Esther van Duinhoven 46,53
83 Victor Herkenrath 46,56
84 Frans van de Kerkhof 47,36
85 Bert Scholten 47,43
86 Okko Schook 47,47
87 Tonny Peters 48,29
88 Marcel Schets 48,31
89 Denise van de Linden 48,42
90 Peter Laagland 48,50
91 John van den Heuvel 49,03
92 Ben van Mierlo 49,20
93 Peter Bakker 49,42
94 Hans Bijsterbosch 49,46
95 Henk van de Pol 49,50
96 Peter Leegwater 49,56
97 Tiny Peters 49,56
98 Ronnie Klerkx 50,13
99 Karin Dreesen 50,20
100 Ronald Herlé 50,21
101 Mark Beniers 50,33
102 Wilma Cornelissen 50,42
103 Henk van Gestel 51,06
104 Susan van Breugel 51,59
105 Ines van Oort 51,59
106 Ellen van de Heijden 52,48
107 Mark Caspers 53,10
108 Aart Kleinendorst 53,33
109 Ans Nabuurs 53,36
110 Ben Duys 53,47
111 Dorothe Paashuis 54,10
112 Yvette van de Heuvel 54,12
113 Bert Slits 54,33
114 Frans Pepers 54,55
115 Marja van Schayik 55,16
116 Michel Verhoeven 55,36
117 Hennie Wijnen 56,29
118 Francie Weijts 56,51
119 Gerrie Derks 56,51
120 Gertjan Peters 56,57
121 Wilma van de Scheer 58,00
122 Cees Roset 67,44



Uitslagen testloop Start to Run

Vandaag de grote dag! De testloop over 3 kilometer als afsluiting van 6 sessies Start to Run onder leiding van Tiny Raijmakers. Hieronder de uitslagen:

Uitslag Marikenloop 2010

Een prachtige dag voor een prachtige loop. De ambiance was goed en de aanwezige Keiendames werden volop aangemoedigd door diverse enthousiaste clubgenoten en andere supporters. Kortom, een geweldige sfeer.
Maria van Summeren haalde zelfs de 1e plaats in haar categorie en Susan van Breugel de 8e.

Uitslag 5 km
Naam Cat PltsTot PltsCat plak NettoTijd
van Breugel, Susan V35 80 8 0:22:24
Hanenberg, José V45 323 29 0:25:52
van Duijnhoven, Sylvia VSR 647 412 0:27:38
Bockting, Jose V50 920 44 0:28:32
Herlé, Edith VSR 1213 743 0:29:16
Wientjens, Ingrid V40 1667 208 0:30:14
van Gennip, Karin V45 1740 159 0:30:23
Theunissen, Willy V50 2212 130 0:31:25
Klerkx, Bianca V35 2231 263 0:31:28
van den Heuvel, Annette V50 3019 208 0:33:17
Raijmakers, Sjan V60 3356 32 0:34:18
van Pinxteren, Rita V45 3830 416 0:36:46
Kisters, Harriëtte V40 3848 508 0:36:54
Uitslag 10 km
Mulders, Susan VSR 33 19 0:43:46
van Summeren, Maria V50 36 1 0:43:57
Veldhuizen-Somsen, Ingrid V40 94 23 0:46:33
Schepers, Rieja V50 170 12 0:48:18
van Hout, Karin V35 605 94 0:52:35
Schol-Franken, Bregina V40 628 104 0:52:43
van den Hanenberg, Helma V55 911 18 0:54:19
Bouwmans-Bierman, Heidy V40 990 176 0:54:40
Smeehuijzen, Julia V45 1354 199 0:56:18
Slits, Ellen V55 1357 36 0:56:19
van den Akker, Tanja V35 1435 230 0:56:35
Hollanders, Maria V45 1464 212 0:56:42
van der Wijst, Carla V40 1484 263 0:56:48
van Neerven, Annie V45 1547 229 0:57:00
Mienis, Mieke V55 1599 51 0:57:11
van Summeren, Sabine VSR 1605 645 0:57:12
van Schayik, Marja V45 1644 241 0:57:22
Hanenberg, Ria V50 1677 128 0:57:28
van der Pol, Els V45 1826 276 0:58:02
van Nieuwenburg, Cora V55 1912 67 0:58:24
Bouw, Eline V40 1988 342 0:58:40
Prinssen-Kerkhoff, Monique V40 2116 364 0:59:10
Rijpkema, Marieke V45 2292 351 0:59:54
Vesters-Jacobs, Lia V45 2626 400 1:01:02
de Werd, Martine VSR 2827 1080 1:01:45
Bosker, Inez V40 2873 494 1:01:55
de Graaf-van Kessel, Hannie V45 3520 554 1:05:28
Koenders, Maria-Elise V45 3609 572 1:06:01
de Goede, Petra V45 3819 599 1:08:19
Dijkman, Marianne V35 3822 583 1:08:20
van de Putte, Ans V50 3934 383 1:10:00

Uitslagen testloop zaterdaggroep

Voordat de Start2Runners hun testloop over 3 kilometer afwerkten, heeft de vaste recreantengroep hun  halfjaarlijkse testloop weer gelopen. Hieronder de uitslagen:

Uitslagen Extran Oranjeloop

Extran Oranjeloop, Lieshout

Mannen, 10km

1.            Bert van Nunen               35:49

24.          Tiny Raijmakers              43:46

48.          Jan Franken                    47:45

58.          Theo van der Loop         49:26

Vrouwen, 10km

4.            Rita van Nunen               44:15

7.            Elian van der Loop          49:25

9.            Rieja Schepers                51:45

12.          Mia de Koning                53:39

Mannen, 15km

25.          Hans Jonkers                     1:12:18

Uitslag "Eindhoven"


Onder een heerlijk zonnetje (voor sommigen te heerlijk) hebben gisteren 8 Keien deelgenomen aan de marathon van Eindhoven, en nog eens 38 aan de halve marathon. Iedereen proficiat met de prestatie! Tevens dank aan de vele Keien in het publiek.

uitslagen Torenloop Hilvarenbeek

29e Torenloop, Hilvarenbeek


Mannen 45+, 20km
2. Egon Meuleman 1:19:32

 

Uitslagen Clubkampioenschappen 2010

Uitslagen Clubkampioenschappen

3 oktober 2010

 

Jongens pupillen Mini            
Plaats Naam geb 40m 600m Ver Hoog Bal ptn
1 Tristan Schoenmakers 2003 9.1 2.48.6 1.97 0.75 8.09 686 ptn
               
Jongens pupillen C              
Plaats Naam geb 40m 600m Ver Hoog Bal ptn
1 Sven van Schijndel 2002 7.0 2.21.5 2.59 0.90 14.86 1567 ptn
2 Jasper Winkel 2002 7.0 2.44.7 3.01 0.75 19.28 1448 ptn
3 Thijmen van der Lee 2002 7.7 2.31.2 2.52 0.85 14.94 1312 ptn
4 Hugo Bergen 2002 7.9 2.32.0 2.58 0.75 15.34 1218 ptn
5 Rick van de Laar 2002 7.7 2.45.8 2.59 0.85 13.49 1209 ptn
               
Jongens pupillen B              
Plaats Naam geb 40m 1000m Ver Hoog Bal ptn
1 Mika van den Hoogen 2001 7.4 4.12.8 3.25 1.10 29.97 2006 ptn
2 Willem Beyer 2001 7.9 4.31.5 2.58 0.85 13.74 1302 ptn
3 Dirk van Vloten 2001 8.3 6.04.0 2.74 1.10 18.59 1273 ptn
4 Nick Manders 2001 7.7 4.28.4 2.55 0.80 10.35 1244 ptn
               
Jongens pupillen A              
Plaats Naam geb 60m 1000m Ver Hoog Kogel ptn
1 Ndubuisi Okhoro 1999 9.7 4.10.6 3.59 1.10 6.70 2153 ptn
2 Mart de Haas 2000 9.8 4.07.5 3.41 1.05 6.40 2061 ptn
3 Tijmen van Gelder 1999 10.5 4.16.6 3.15 1.10 4.68 1795 ptn
4 Teun Kuijpers 2000 dnf 5.19.3 2.20 0.95 4.15 873 ptn
               
Jongens junioren D              
Plaats Naam geb 80m 1000m Ver Hoog Kogel ptn
1 Erwin de Groot 1997 11.2 3.45.6 3.24 1.50 8.01 2248 ptn
2 Joep van Es 1998 11.8 3.41.3 3.39 1.30 7.35 2017 ptn
3 Koen Derks 1997 11.7 3.49.2 3.74 1.25 6.39 1967 ptn
4 Jesse van Oort 1997 12.1 3.53.3 3.74 1.25 5.86 1859 ptn
5 Menno van Zutphen 1997 12.8 3.56.6 3.42 1.35 6.88 1826 ptn
6 Stijn Verhoeven 1997 12.9 3.59.7 3.18 1.20 7.40 1670 ptn
7 Lars Bakermans 1997 13.0 4.03.8 3.14 1.20 5.90 1544 ptn
8 Hessel Gras 1997 13.9 4.18.2 2.67 1.20 6.95 1353 ptn
               
Jongens junioren C              
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Hoog Kogel ptn
1 Thomas Kleinendorst 1995 14.5 3.04.5 3.93 1.40 9.35 2171 ptn
2 Teun Lamers 1995 16.2 3.22.4 3.33 1.25 4.79 1397 ptn
               
Jongens junioren B              
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Hoog Kogel ptn
1 Robert Bervoets 1993 11.7 2.13.5 5.90 1.85 10.03 2900 ptn
2 Ingmar van der Geest 1994 12.0 2.16.2 5.52 1.75 13.00 2827 ptn
3 Remco Smits 1994 12.2 2.14.1 4.84 1.55 7.91 2097 ptn
4 Kris Riemersma 1994 dnf dnf dnf dnf 12.52 634 ptn
               
Jongens junioren A              
Plaats Naam geb 100m 800m Ver Hoog Kogel ptn
1 Olaf van der Geest 1992 11.5 2.16.5 5.83 1.70 15.28 3092 ptn
2 Tyko Schook 1992 12.0 2.09.0 5.64 1.75 8.51 2639 ptn
3 Martijn Bervoets 1992 10.7 dnf dnf 1.55 dnf 1263 ptn
               
               
Meisjes pupillen Mini              
Plaats Naam geb 40m 600m Ver Hoog Bal ptn
1 Senna Manders 2003 8.0 2.38.0 2.16 0.75 7.55 931 ptn
2 Lotte Kuijpers 2004 8.4 2.47.6 2.06 0.75 8.71 818 ptn
3 Charlotte Vissers 2003 8.1 3.11.5 2.31 0.75 4.50 689 ptn
4 Bo van Hoorn 2003 8.5 3.09.5 1.98 0.80 7.26 681 ptn
               
Meisjes pupillen C              
Plaats Naam geb 40m 600m Ver Hoog Bal ptn
1 Marieke Derksen 2002 8.0 2.27.5 2.48 0.80 12.69 1207 ptn
2 Roos Bekkers 2002 8.3 2.48.5 2.00 0.80 12.76 930 ptn
3 Lies Verbruggen 2002 8.9 3.02.1 2.06 0.70 7.75 615 ptn
4 Nienke Kuijpers 2002 9.0 3.08.8 2.10 0.70 7.69 577 ptn
               
Meisjes pupillen B              
Plaats Naam geb 40m 1000m Ver Hoog Bal ptn
1 Senna van der Heijden 2001 7.0 n.v.t. 2.78 1.10 15.59 1442 ptn
2 Daphne Nederkoorn 2001 6.9 n.v.t. 2.72 0.90 11.02 1224 ptn
3 Tessa Reuser 2001 7.6 n.v.t. 2.67 0.90 9.23 1043 ptn
4 Mathilde van Vessem 2001 7.7 n.v.t. 2.51 0.85 9.92 971 ptn
5 Sharon Pielaat 2001 7.3 n.v.t. 2.60 0.60 12.90 934 ptn
6 Merel Rademakers 2001 9.2 n.v.t. 2.24 0.80 10.10 667 ptn
               
Meisjes pupillen A              
Plaats Naam geb 60m 1000m Ver Hoog Kogel ptn
1 Emma Jorritsma 2000 9.5 3.51.0 3.29 1.20 5.89 2243 ptn
2 Nicole Dounen 1999 9.7 4.13.9 3.51 1.20 4.78 2074 ptn
3 Janne Donkers 1999 10.5 4.00.0 3.30 1.10 5.74 1971 ptn
4 Birgit Couwenberg 2000 10.1 4.28.9 3.15 1.05 4.88 1778 ptn
5 Lisan Scholten 2000 10.4 4.19.7 3.10 1.05 5.00 1771 ptn
6 Julia Zoutendijk 1999 10.3 5.11.8 3.04 0.95 6.16 1596 ptn
7 Britt Verstappen 1999 11.3 4.42.4 2.74 1.05 5.36 1525 ptn
8 Lotte Manders 2000 11.1 4.50.9 2.66 0.95 4.87 1397 ptn
9 Faye Bijmolt 2000 11.4 5.26.7 2.89 0.90 6.16 1352 ptn
10 Dirkje van Hoof 2000 10.4 dnf 2.89 1.00 4.79 1351 ptn
11 Maud van Hoorn 2000 11.7 5.30.9 2.82 0.75 6.04 1175 ptn
               
Meisjes junioren D              
Plaats Naam geb 60m 1000m Ver Hoog Kogel ptn
1 Luka Koolen 1997 8.7 4.25.0 4.24 1.30 7.95 2112 ptn
2 Marije de Groodt 1997 9.0 3.51.0 3.39 1.40 7.69 2105 ptn
3 Esther van den Eijnde 1997 8.9 3.52.8 3.43 1.30 8.59 2091 ptn
4 Stefanie van den Eijnde 1997 8.9 4.15.1 3.74 1.30 8.50 2046 ptn
5 Imke van Gelder 1997 9.4 4.15.3 3.55 1.35 8.22 1941 ptn
6 Rebecca Gílsíng 1998 9.4 4.28.7 3.49 1.25 8.20 1801 ptn
7 Merel Veuger 1997 9.7 4.50.0 3.58 1.15 8.25 1623 ptn
8 Emma Jonkers 1998 9.5 4.49.2 3.33 1.20 6.86 1569 ptn
9 Robin-Roos Engelbert van Bevervoorde 1998 9.9 4.51.1 3.24 1.10 4.51 1258 ptn
               
Meisjes junioren C              
Plaats Naam geb 80m 600m Ver Hoog Kogel ptn
1 Fleur van Es 1996 11.4 2.09.2 4.08 1.50 8.46 2351 ptn
2 Désirée van den Eijnde 1996 11.7 2.00.3 3.38 1.25 7.71 2023 ptn
3 Manon van Gelder 1995 12.0 2.10.8 3.80 1.40 6.33 1995 ptn
4 Janne Verstraten 1996 11.6 2.24.2 3.18 1.15 5.91 1597 ptn

 

uitslagen Wijboschloop

Wijboschloop, Wijbosch

Meisjes tot 14 jaar
2. Denise Smetsers 10.54

Vrouwen, 5km
1. Susan Mulders 20.38
2. Jet Straver 21.40
4. Janneke Schimmers 22.48
9. Annie van Neerven 27.03
10. Cora van Nieuwenburg 29.22

Mannen, 5km
1. Geoffrey van den Berg 16.59
6. John Klerkx 18.45
7. Jeffrey Smetsers 18.50
8. Jeroen Raijmakers 19.00
16. Bert van de Sande 19.51
22. Matthieu van Heck 20.46
23. Joop Wijdeven 20.46
24. Albert van der Rijt 21.00
27. Rob Henst 22.40

Vrouwen, 10km
7. Inez van Oort 49.57
15. Dorothe Paashuis 53.46
18. Ellen Slits 54.47
29. Anita Goorts 1.05.30

Mannen, 10km
9. Hans Mutsaers 40.04
11. Johan van Hal 40.25
13. Bertino Manders 41.26
16. Twan Opheij 41.48
29. Albert Pepers 43.59
30. Rene Braam 44.23
33. Antonio Manders 44.36
36. Arie Eijsvogels 44.53
37. Theo Daanen 44.55
43. Rob van Gool 46.14
48. Geert van de Akker 47.13
50. Antoon Goorts 47.29
56. Theo van den Boomen 49.24
61. Peter Donkers 52.19
62. Ad Maassen 52.20
64. Dick Capelle 54.45

Uitslagen scholenloop 2010

Scholenloop 12 september 2010

Scholenklassement
Plts School Punten
1 De Meent 441
2 De Springplank 399
3 De Vlonder 347
4 't Mulderke 332
5 Bitswijk 297
6 De Vlieger 253
7 Marimba 222
8 Jan Bluyssen 200
9 De Brinck 199
10 St. Paulus 126
11 De Tandem 43

Meisjes groep 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 23 Emerence vd Brand De Vlonder 2:40 9,0 6:39
2 25 Veronica Derks De Vlonder 2:41 8,9 6:42
3 24 Sjuul Meulendijk De Vlonder 3:23 7,1 8:27
4 22 Irene de Klijn De Springplank

Meisjes groep 2
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 61 Jip Anga De Brinck 2:09 11,2 5:22
2 63 Djenna Hoevenaars 't Mulderke 2:25 9,9 6:02
3 65 Isa Weijters 't Mulderke 2:34 9,4 6:24
4 64 Madelon van Helvoort 't Mulderke 2:48 8,6 6:59
5 66 Pien Arts De Vlonder 2:55 8,2 7:17


Meisjes groep 3
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 101 Lotte Kuijpers De Meent 2:57 12,2 4:55
2 105 Esther Lamey Younan De Springplank 3:31 10,2 5:51
3 106 Linde vd Brand De Vlonder 3:32 10,2 5:53
4 103 Jasmijn Verbakel De Meent 3:38 9,9 6:03
5 102 Iris Wijdeven De Meent 3:45 9,6 6:15


Meisjes groep 4
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 154 Senna Manders Bitswijk 2:42 13,3 4:30
2 159 Suze de Haan Marimba 2:49 12,8 4:41
3 167 Fleur Swinkels 't Mulderke 2:53 12,5 4:48
4 157 Mijntje Smits De Brinck 2:58 12,1 4:56
5 151 Loes van de Louw Bitswijk 2:59 12,1 4:58
6 156 Puck Janga De Brinck 3:00 12,0 5:00
7 153 Marlou Wieland Bitswijk 3:01 11,9 5:01
8 152 Britt van Lanen Bitswijk 3:02 11,9 5:03
9 163 Laura Brouwers De Meent 3:15 11,1 5:25
10 158 Marit Lablans De Brinck 3:19 10,9 5:31
11 162 Jawani Bangura De Meent 3:36 10,0 6:00
12 168 Bo van Hoorn De Springplank 3:38 9,9 6:03
13 165 Kim Weijters 't Mulderke 5:01 7,2 8:21


Meisjes groep 5
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 225 Daphne Nederkoorn 't Mulderke 2:27 14,7 4:05
2 212 Tiki Bouw Bitswijk 2:30 14,4 4:10
3 215 Sharon Pielaat Marimba 2:34 14,0 4:16
4 227 Maud van Hoorn De Springplank 2:38 13,7 4:23
5 230 Pleun Peerenboom De Vlieger 2:45 13,1 4:35
6 216 Mabinty Bangura De Meent 2:46 13,0 4:36
7 214 Stella Horck Marimba 2:49 12,8 4:41
8 229 Puk Nijssen De Vlieger 2:50 12,7 4:43
9 228 Sam Flissinger De Springplank 2:54 12,4 4:50
10 217 Zara IJsveld De Meent 2:58 12,1 4:56
11 213 Yenthe van den Elsen De Brinck 3:01 11,9 5:01
12 223 Britt Conway 't Mulderke 3:03 11,8 5:05
13 220 Silke Gijselhart De Meent 3:06 11,6 5:10
14 219 Nienke Kuijpers De Meent 3:11 11,3 5:18
15 218 Manouk van Eenbergen De Meent 3:15 11,1 5:25
16 211 Kristel van Lieshout Bitswijk 3:16 11,0 5:26
17 222 Jamie-Lee Hagen De Meent 3:21 10,7 5:35
18 224 Myrthe van Oort 't Mulderke 3:31 10,2 5:51
19 221 Roos Verbakel De Meent 3:50 9,4 6:23


Meisjes groep 6
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 282 Dirkje van Hoof De Springplank 2:24 15,0 4:00
2 285 Jorianne Raaymakers De Vlonder 2:30 14,4 4:10
3 277 Mathilde van Vessem 't Mulderke 2:33 14,1 4:15
4 283 Geke van Bergen De Springplank 2:49 12,8 4:41
5 278 Loes Munsters Jan Bluyssen 2:50 12,7 4:43
6 275 Gees van Osch De Meent 2:55 12,3 4:51
7 284 Ilana Borsjé De Vlieger 3:03 11,8 5:05
8 276 Zoë van Doornik De Meent 3:06 11,6 5:10
9 272 Suheyla Kala Bitswijk 4:19 8,3 7:11
10 274 Ashley Coomans De Meent 5:16 6,8 8:46


Meisjes groep 7
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 331 Jasmijn Snelder Bitswijk 3:10 15,2 3:57
2 327 Lisan Scholten 't Mulderke 3:14 14,8 4:02
3 329 Iris Huvenaars De Vlieger 3:19 14,5 4:08
4 323 Amber ?? De Brinck 3:37 13,3 4:31
5 330 Lotte Manders Bitswijk 3:45 12,8 4:41
6 328 Kyra Gabriels De Tandem 3:59 12,1 4:58
7 326 Malon Rijkers De Meent 4:09 11,6 5:11
8 325 Liv van den Elsen De Brinck 4:17 11,2 5:21


Meisjes groep 8
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 362 Linda van Meel De Springplank 3:37 13,3 4:31
2 361 Anne Wijers De Springplank 3:50 12,5 4:47


Jongens groep 1
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 3 Darrell Rijkers St. Paulus 2:19 10,4 5:47
2 7 Mathijs Former De Vlonder 2:34 9,4 6:24
3 4 Sam Halmans St. Paulus 2:41 8,9 6:42
4 5 Marco pennings St. Paulus 2:42 8,9 6:44
5 9 Nigel Coomans De Meent 2:58 8,1 7:24


Jongens groep 2
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 44 Lex van der Plaat 't Mulderke 1:58 12,2 4:54
2 41 Jesse de Greef Marimba 2:02 11,8 5:04
3 42 Unisa Bangura De Meent 2:02 11,8 5:04
4 45 Teun van Doren De Vlieger 2:14 10,7 5:34
5 82 Joep Smits De Brinck 2:17 10,5 5:42
6 43 Milon Cheng 't Mulderke 2:18 10,4 5:44


Jongens groep 3
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 86 Lars Meggelaars Marimba 2:43 13,3 4:31
2 87 Jurre van den Eenbergen De Meent 2:43 13,3 4:31
3 92 Gijs Paauw Jan Bluyssen 2:53 12,5 4:48
4 88 Stijn Deckers 't Mulderke 3:04 11,7 5:06
5 90 Mathijn van Oort 't Mulderke 3:04 11,7 5:06
6 95 Max Buiting De Vlonder 3:10 11,4 5:16
7 89 Luc van Helvoort 't Mulderke 3:11 11,3 5:18
8 93 Finn Rijkers St. Paulus 3:13 11,2 5:21
9 96 Jurre Bongenaar De Vlonder 3:27 10,4 5:45
10 47 Jochem Derks De Vlonder 3:28 10,4 5:46
11 94 Quint vd Linden De Vlonder 3:37 10,0 6:01


Jongens groep 4
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 138 Marijn Derks De Vlonder 2:27 14,7 4:05
2 125 Mick Buurman Marimba 2:28 14,6 4:06
3 139 Kamiel vd Brand De Vlonder 2:39 13,6 4:25
4 131 Zepp de Bruin 't Mulderke 2:40 13,5 4:26
5 132 Lukas Bijkerk Jan Bluyssen 2:44 13,2 4:33
6 137 Eef Kessels De Vlonder 2:46 13,0 4:36
7 126 Abel van Boekel De Meent 2:49 12,8 4:41
8 136 Thom van de Heuvel De Springplank 2:50 12,7 4:43
9 124 Jelle van de Water Marimba 2:51 12,6 4:45
10 123 Kevin Arts Marimba 3:02 11,9 5:03
11 121 Mike van Lieshout Bitswijk 3:24 10,6 5:40
12 127 Idris van Lieshout De Meent 3:25 10,5 5:41
13 135 Pieter Lamey Younan De Springplank 4:25 8,2 7:21


Jongens groep 5
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 180 Jorrit Peerenboom De Vlieger 2:16 15,9 3:46
2 179 Tycho van Doren De Vlieger 2:21 15,3 3:55
3 197 Sven van Schijndel De Springplank 2:21 15,3 3:55
4 184 Max van Lanen Bitswijk 2:41 13,4 4:28
5 189 Luke van de Water Marimba 2:42 13,3 4:30
6 187 Rick Janga De Brinck 2:46 13,0 4:36
7 186 Dangelo Geraedts De Brinck 2:47 12,9 4:38
8 198 Ryan Lapré De Springplank 2:48 12,9 4:40
9 181 Luuc Pierik Bitswijk 2:51 12,6 4:45
10 191 Jerfi Keskin Marimba 2:56 12,3 4:53
11 178 Jelle van Doren De Vlieger 3:01 11,9 5:01
12 194 Jay van Doornik De Meent 3:03 11,8 5:05
13 192 Sem Gerbranda Marimba 3:06 11,6 5:10
14 183 Evan Klotz Bitswijk 3:28 10,4 5:46
15 199 Jasper de Klijn De Springplank 3:31 10,2 5:51
16 196 Younan Lamey Younan De Springplank 4:37 7,8 7:41


Jongens groep 6
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 260 Arjen Derks De Vlonder 2:13 16,2 3:41
2 246 Simon Cuppen Jan Bluyssen 2:14 16,1 3:43
3 248 Julius Paauw Jan Bluyssen 2:14 16,1 3:43
4 247 Mees Kerkhof Jan Bluyssen 2:15 16,0 3:45
5 244 Max Rijkers De Meent 2:20 15,4 3:53
6 259 Mika vd Hoogen De Vlonder 2:23 15,1 3:58
7 241 Nick Manders Bitswijk 2:33 14,1 4:15
8 252 Casper Krol De Vlieger 2:39 13,6 4:25
9 256 Driek vd Brand De Vlonder 2:39 13,6 4:25
10 251 Bram Huvenaars De Vlieger 2:41 13,4 4:28
11 255 Loek Goslinga De Vlonder 2:43 13,3 4:31
12 253 Stan Bongers De Vlieger 2:45 13,1 4:35
13 257 Dave Huiberts De Vlonder 2:54 12,4 4:50
14 258 Nord de Beer De Vlonder 2:55 12,3 4:51
15 250 Nick van Meel De Springplank 3:03 11,8 5:05
16 243 David van Boekel De Meent 3:27 10,4 5:45
17 245 Teun Kuijpers De Meent 3:42 9,7 6:10


Jongens groep 7
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 315 Thomas van de Graaf Bitswijk 2:57 16,3 3:41
2 316 Max Ijsveld De Meent 3:00 16,0 3:44
3 308 Mike Wissekerke De Tandem 3:04 15,7 3:49
4 320 Wessel Groen Jan Bluyssen 3:12 15,0 3:59
5 311 Pepijn Peerenboom De Vlieger 3:14 14,8 4:02
6 309 Jasper van Schijndel De Springplank 3:15 14,8 4:03
7 312 Gies Tesselaar De Springplank 3:29 13,8 4:21
8 307 Stijn Willems St. Paulus 3:42 13,0 4:37
9 317 Thijs Brouwers De Meent 4:06 11,7 5:07
10 310 Bjorn v.d. Heijden De Vlieger 4:23 11,0 5:28
11 318 Nick Pinas De Meent 4:39 10,3 5:48


Jongens groep 8
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
1 343 Philip Demouge Jan Bluyssen 2:44 17,6 3:24
2 349 Gaibar Malikzada De Springplank 2:44 17,6 3:24
3 342 Teun van Acker Bitswijk 2:52 16,7 3:34
4 346 Max van den Heuvel De Springplank 3:02 15,8 3:47
5 348 Omar Malikzada De Springplank 3:03 15,7 3:48
6 347 Jesper van Hoorn De Springplank 3:09 15,2 3:56
7 345 Willem Prinssen St. Paulus 3:24 14,1 4:14
8 344 Lucas Kampert Jan Bluyssen 3:24 14,1 4:14


Uitslag JC en JD zonder estafette punten JC 2e div

Uitslagen Competitie C/D junioren

24-04-2010

Jongens Jun C 1e divisie
100m6 deelnemer(s)
1 481 Linde, Wouter van der 10-01-1995 Prins Hendrik 12.16 sec 798 ptn
2 128 Woudstra, Thomas 30-06-1995 Eindhoven Atletiek 12.49 sec 745 ptn
3 479 Kroon, Wessel 06-07-1996 Prins Hendrik 13.05 sec 661 ptn
4 491 Brakel, Jesper van 29-10-1995 Prins Hendrik 13.70 sec 0 ptn
5 478 Zijl, Robin van 1996 Prins Hendrik 16.06 sec 0 ptn
121 Kouki, Adam 09-03-1995 Eindhoven Atletiek DQ sec 0 ptn

Uitslagen Keienloop 2010

Keienloop 12 september 2010

Tijdens de Keienloop op 12 september 2010 zijn diverse foto's gemaakt. Bekijk ze via onderstaande links:

Keienloop_2010   Keienloop_012.09.2010._022

5km vrouwen

startnr naam woonplaats/vereniging geboortejaar tijd
410 Anne van Loon Oss  1991 20,36
405 Anne van Grinsven Oss'78 1983 20,49
401 Anke van Kessel Uden 1985 21,58
414 Anouschka Knook Zeeland 1960 23,56
411 Danique Ploegmakers Berghem 1991 24,04
421 Marike Nooijen Uden 1977 25,04
413 José Hanenberg Erp 1961 25,40
416 Marieke van Erp Nistelrode 1979 25,50
409 Lisanne van Brakel Uden 1991 25,58
408 Eveline Hoek Uden 1959 26,00
417 Sabine van Summeren Diessen 1975 26,17
415 Kimberley Knook Zeeland 26,49
419 Marina Goorts Uden 1991 26,55
407 Maria Hollanders Uden 1962 27,16
404 Floor Kreijtz Eindhoven 1986 27,30
400 Bianca Klerkx De Keien 1974 28,07
420 Saskia van Uden Heeswijk-Dinther 1991 29,07
412 Wilma van de Scheur Veghel 1955 29,09
422 Lea Crooijmans Boekel 1962 29,37
406 Ineke van Alebeek Schijndel 1958 29,59
418 Mariëlle Manders Uden 1970 31,23
423 Jose Peters Uden 1959 32,30
424 Hanneke Freeke Uden 1956 32,30
402 Nathalie Borsjé De Keien 1970 33,57
403 Gertrude Kortz De Keien 1957 38,40


5km mannen

startnr naam woonplaats geboortejaar tijd
505 Niels Theloosen Nijmegen 1996 19,02
512 Peter van Houts Uden 1956 19,56
508 Johan van Hal Mill 1964 19,59
513 Rob van Gool Uden 1959 21,22
507 Ralph Tilburgs Eindhoven 1975 21,24
516 Albert Pepers Veghel 1958 21,24
502 Mark Hoogenboom Engeland 1972 23,54
504 Harrie Coppens Uden 1944 24,18
509 Luis Espinosa Mexico 1988 24,41
511 Jos van Hamont Uden 1958 25,29
515 René van Uden Heeswijk-Dinther 1963 26,23
501 Janko de Boef Eindhoven 1986 27,30
506 Kees Kreijtz Uden 1952 27,48
510 René Spierings Boekel  1969 27,52
503 Hans van Berlo Odiliapeel 1960 29,18
519 Jan Smits Dinther 1953 29,37
520 Hans Verwijst Nistelrode 1955 30,02
514 Lars Homan Ravensteijn 2000 30,29
517 Werner van Bussel Veghel 1948 31,39
500 Arjan Borsjé De  Keien 1965 31,40
518 Maarten Kanters Veghel 1977 31,40


10km vrouwen

startnr naam woonplaats geboortejaar tijd
602 Maria van Summeren De Keien 1957 43,39
607 Maria van de Boom Uden 1950 51,03
606 Ines van Oort Uden 1961 51,34
610 Helma van de Hanenberg Nistelrode 1955 52,06
619 Tanja van de Akker Uden 1973 52,28
601 Ans Nabuurs De Keien 1964 53,55
609 Astrid Braun Uden 1972 54,27
800 Wendy Pragt Amsterdam 1976 54:35
611 Els Strik Zeeland 1956 54,44
612 Irma van Loon Drunen 1993 54,55
618 Cindy van Lieshout Uden 1974 54,58
613 Sonja van de Poel Den Bosch 1969 55,38
614 Franci Weijts Uden 1969 55,42
617 Franca Berens  Heeswijk-Dinther 1965 56,51
608 Nettie Klokgieter Boekel 1964 57,48
615 Annie van Neerven Uden 1962 57,59
604 Julia Smeehuijzen De Keien 1963 58,36
600 Peggy Steenbrink Zeist 1972 58,39
605 Jolanda Feelders Eindhoven 1977 58,43
603 Eline Bouw De Keien 1970 60,50
616 Francien van Bergen Oss 1956 62,35


10km mannen

startnr naam woonplaats geboortejaar tijd
747 Alexander Picard Chaam 1988 35,21
703 John Klerkx De Keien 1974 37,29
711 Stijn Kleemans Breda 1989 38,54
719 Jos Linders Wanroij 1961 39,28
704 Jan Boer De Keien 1973 40,11
725 Arno van de Cammen Uden 1960 40,26
720 Mark Hendriks Uden 1975 41,02
743 Chris van Lankvelt Boekel 1957 41,07
710 Bertino Manders De Keien  1969 41,15
716 Geert Kuijpers De Keien 1972 41,28
923 Harrie van de Sanden Boekel 1936 41,29
746 Marijn van Haperen Breda 1992 41,30
752 Roy Theunissen Ravestein 1969 41,46
728 Stijn van Merle  Delft 1988 42,10
726 Boudewijn Haen Veghel 1964 42,20
749 Erik Jans Uden 1976 42,21
732 Matthieu van Hoek Uden 1970 42,48
731 Bert Daverveld Uden 1951 43,26
755 Paul Hoogstede Ravestein 1973 43,58
701 Tiny Raijmakers De Keien 1946 44,02
727 Jos Bevers Uden 1961 44,18
707 Sjoerd de Bruijn Rijsbergen   1989 44,34
709 Theo Daanen Nijmegen 1957 45,07
750 Rob Bruggers Ravestein 1971 45,34
736 Ben Cuppen Veghel 1949 45,43
724 Stephan Strik Oss 1980 45,48
737 Gerard Vissers Uden 1943 46,05
748 Ronnie van de Laar Volkel 1963 46,09
708 Hans Jonkers De Keien  1960 46,26
705 Victor Herckenrath De Keien  1965 46,27
712 Bert van Kessel De Keien 1954 46,28
714 Barry van Rijnsoever Uden 1974 47,13
754 Sjoerd Landman Ravestein 1973 47,48
753 Erik Theunissen Ravestein 1970 48,11
721 Frans van Alebeek Schijndel 1955 49,11
702 Johann Fleischhacker De Keien 1980 49,46
734 Frans van Duijnhoven Uden 1956 50,02
751 Frank Bruinsma Ravestein 1966 50,15
740 Bert Scholten Uden 1965 51,23
730 Ronals Herle Velp 1949 51,33
729 Bjorn van Mierlo Uden 1978 51,46
713 Henk van Gestel De Keien 1952 52,56
738 Ben Duijs Uden 1944 53,41
717 Bontko Drenth De Keien 1956 53,53
735 Ad Maassen Uden 1964 54,14
715 Anton van der Cruijsen Uden 1969 54,25
739 Gertjan Peters Schaijk 1972 54,55
718 Herman van de Borre Destelbergen 1957 55,57
741 Hans Theunissen Ravestein 1968 56,10
742 Wouter Haman Ravestein 1966 56,51
722 Frans van Grinsven Schijndel 1950 57,47
733 Rien Klokgieter Boekel 1959 57,54
723 Rinus Bok Heeswijk 1947 58,47
744 Piet Coolegem Oss 1948 62,35
756 Gerard Zijderveld Uden 1956 62,53
745 Cees Roset Uden 1938 70,13
700 Franklin Steenbrink Zeist 1972 dns
706 Ad Sleutjes Den Dungen 1949 dns


15km vrouwen

startnr naam woonplaats geboortejaar tijd
812 Hannie Stoffelen Veghel 1946 70,06
809 Esther van Duijnhoven Uden 1971 70,43
801 Ramona Sour Uden 1988 73,03
808 Mireille Ploegmakers Berghem 1988 78,17
804 Ria Maarleveld VAV   1954 78,20
810 Mariette Deckers Heesch 1959 82,21
803 Heidy Bouwmans-Bierman Uden 1965 82,47
811 Jolanda van de Hert Oss 1965 83,45
802 Marja van Schayik De Keien 1964 84,21
806 Alma Engelhart Schijndel 1965 87,46
807 Wilma van de Berg Schijndel 1962 89,57


15km mannen

startnr naam woonplaats geboortejaar tijd
915 Jan Verbruggen Venhorst 1963 58,20
919 Hans Mutsaerts Wilbertoord 1950 59,55
931 Ton Rijkers Uden 1969 60,16
924 Bert van de Sande Boekel 1954 60,34
902 Mark van Tiel De Keien  1976 60,40
906 Eric Aarts Eindhoven Atletiek 1977 61,30
921 Paul Peeters Eindhoven 1955 62,27
910 Arthur Boosten De Mortel 1969 62,38
925 Pino Loosbroek 1962 65,30
914 Peter Gevers Nistelrode 1955 68,19
901 Joost Peters De Keien 1959 69,01
929 Arie van Grunsven Uden 1961 69,15
918 Jos Heumen Berlicum 1961 69,20
907 Ton den Teuling Uden 1960 69,30
909 Jan Vos Gemert 1950 70,06
922 Hans Steenbok Heinkenszand 1970 70,42
913 Bouwe van Dijk Veghel  1956 71,14
903 Piet Gerrits avVN 1943 71,59
932 Hans Bijsterbosch Uden 1953 72,49
912 Ton Keetels Schijndel 1958 73,49
930 Hein Vissers Veghel  1955 73,49
916 Theo van de Boomen Uden 1959 74,57
900 Frans van de Kerkhof De Keien 1957 76,11
917 Frank van Merle Uden 1957 76,47
927 Marcel de Beer Uden 1961 77,17
905 Patrick Kneepkens Best 1973 77,42
904 Marco Verberk Veghel  1972 79,31
928 Jurgen van de Linden Berghem 1971 82,26
920 Wim de Vocht Uden 1945 83,42
908 Henk van der Pol De Keien 1959 84,02
926 Wim Althuizen Odiliapeel 1960 84,02
911 Harm van Son Schijndel 1959 87,46


15km estafette vrouwen

"Be more"
startnr naam tijd totaaltijd
861 Janneke Schimmel 22,55
862 Susan Mulders 21,00 43,55
863 Jet Straver 21,28 65,23
De Keien Runners
startnr naam tijd totaaltijd
871 Cora Nieuwenbrug 27,15
872 Anita Goorts 27,34 54,49
873 Dorothé Paashuis 26,11 81,00
Team 1
startnr naam tijd totaaltijd
851 Mieke Verhaeg 29,55
852 Lilian van de Scheur 27,03 56,58
853 Wilma Cornelissen 24,50 81,48


15km estafette mannen

Honda van de Akker
startnr naam tijd totaaltijd
951 Albert van de Rijt 20,33
952 Egon Meulemans 18,13 38,46
953 Geoffrey van de Berg 17,24 56,10
Administratiekantoor Huub van de Elzen
startnr naam tijd totaaltijd
961 Huub v.d. Elzen 21,33
962 Peter v.d. Elzen 29,31 51,04
963 Ivo v.d. Elzen 21,24 67,28

 

 

Uitslag JC en JD met estafette punten JC 2e div

Uitslagen Competitie C/D junioren

24-04-2010

Jongens Jun C 1e divisie
100m6 deelnemer(s)
1 481 Linde, Wouter van der 10-01-1995 Prins Hendrik 12.16 sec 798 ptn
2 128 Woudstra, Thomas 30-06-1995 Eindhoven Atletiek 12.49 sec 745 ptn
3 479 Kroon, Wessel 06-07-1996 Prins Hendrik 13.05 sec 661 ptn
4 491 Brakel, Jesper van 29-10-1995 Prins Hendrik 13.70 sec 0 ptn
5 478 Zijl, Robin van 1996 Prins Hendrik 16.06 sec 0 ptn
121 Kouki, Adam 09-03-1995 Eindhoven Atletiek DQ sec 0 ptn

Hazenakkerloop Oss 2010


De Hazenakkerloop van A.V. Oss '78 vond op woensdag 21 juli plaats. Het was op deze dag erg warm en broeierig. Zes atleten van De Keien Atletiek liepen mee. De uitslagen:

Uitslag Comp MC en MD op 24-04-2010 te Uden

Uitslagen Competitie C/D junioren

24-04-2010

Meisjes Jun C 1e divisie
80m6 deelnemer(s)
592 Postema, Lisa 20-01-1996 Prins Hendrik 10.81 sec 650 ptn -0.7
148 Makumba Mokanda, Gracia 04-06-1996 Eindhoven Atletiek 11.16 sec 593 ptn -0.7
591 Rooy, Marlou van 14-05-1995 Prins Hendrik 11.18 sec 589 ptn -0.7
590 Burg, Fenna van 03-02-1995 Prins Hendrik 11.37 sec 0 ptn -0.7
145 Hintzen, Floor 1995 Eindhoven Atletiek 12.42 sec 411 ptn -0.7
290 Loermans, Lisa 14-04-1996 Prins Hendrik 12.51 sec 0 ptn -0.7
1000m4 deelnemer(s)
590 Burg, Fenna van 03-02-1995 Prins Hendrik 3.06.53 min 646 ptn
597 Burg, Vonne van 03-02-1995 Prins Hendrik 3.32.66 min 463 ptn
594 Hal, Heleen van 14-02-1996 Prins Hendrik 3.43.30 min 0 ptn
152 Voets, Anne-Marijke 14-05-1995 Eindhoven Atletiek 4.01.82 min 306 ptn
80mh6 deelnemer(s)
598 Noordermeer, Suzanne 22-02-1995 Prins Hendrik 13.05 sec 582 ptn -2.1
599 Jans, Guusje 06-09-1995 Prins Hendrik 14.58 sec 436 ptn -2.1
284 IJdens, Nina 15-10-1996 Prins Hendrik 15.48 sec 0 ptn -2.1
597 Burg, Vonne van 03-02-1995 Prins Hendrik 15.92 sec 0 ptn -2.1
147 Leito, Dewi 28-09-1995 Eindhoven Atletiek 16.21 sec 312 ptn -2.1
144 Est, Leanne van 1995 Eindhoven Atletiek 17.04 sec 257 ptn -2.1
4x80m8 deelnemer(s)
1 590 590,591,592,598, Prins Hendrik 40.81 sec 726 ptn
2 141 141,144,147,148, Eindhoven Atletiek 42.70 sec 642 ptn
hoog4 deelnemer(s)
598 Noordermeer, Suzanne 22-02-1995 Prins Hendrik 1.50 m 623 ptn
599 Jans, Guusje 06-09-1995 Prins Hendrik 1.45 m 582 ptn
141 Anpong, Jasmine 06-04-1996 Eindhoven Atletiek 1.45 m 582 ptn
287 Groenendaal, Renske 01-09-1996 Prins Hendrik 1.25 m 0 ptn
ver6 deelnemer(s)
591 Rooy, Marlou van 14-05-1995 Prins Hendrik 4.71 m 562 ptn
284 IJdens, Nina 15-10-1996 Prins Hendrik 4.32 m 482 ptn
144 Est, Leanne van 1995 Eindhoven Atletiek 4.24 m 466 ptn
593 Dirks, Ezra 12-08-1996 Prins Hendrik 3.56 m 0 ptn
145 Hintzen, Floor 1995 Eindhoven Atletiek 3.52 m 322 ptn
147 Leito, Dewi 28-09-1995 Eindhoven Atletiek m 0 ptn
kogel6 deelnemer(s)
141 Anpong, Jasmine 06-04-1996 Eindhoven Atletiek 11.64 m 598 ptn
285 Poorter, Nina de 1995 Prins Hendrik 11.39 m 587 ptn
142 Dekkers, Romy 04-07-1995 Eindhoven Atletiek 8.65 m 455 ptn
289 Smits, Sarah 18-05-1996 Prins Hendrik 8.32 m 438 ptn
286 Vossenaar, Vincie 29-05-1996 Prins Hendrik 8.24 m 0 ptn
148 Makumba Mokanda, Gracia 04-06-1996 Eindhoven Atletiek 7.98 m 0 ptn
discus6 deelnemer(s)
1 285 Poorter, Nina de 1995 Prins Hendrik 30.13 m 477 ptn
2 286 Vossenaar, Vincie 29-05-1996 Prins Hendrik 23.82 m 375 ptn
3 289 Smits, Sarah 18-05-1996 Prins Hendrik 21.07 m 0 ptn
4 149 Nijskens, Floor 27-02-1995 Eindhoven Atletiek 15.29 m 213 ptn
5 152 Voets, Anne-Marijke 14-05-1995 Eindhoven Atletiek 14.70 m 200 ptn
6 151 Valkenburg, Sophie 14-01-1996 Eindhoven Atletiek 14.10 m 0 ptn
speer6 deelnemer(s)
1 151 Valkenburg, Sophie 14-01-1996 Eindhoven Atletiek 21.98 m 361 ptn
2 596 Heuvel, Hilde van den 08-08-1996 Prins Hendrik 18.75 m 300 ptn
3 142 Dekkers, Romy 04-07-1995 Eindhoven Atletiek 17.81 m 281 ptn
4 594 Hal, Heleen van 14-02-1996 Prins Hendrik 17.47 m 274 ptn
5 287 Groenendaal, Renske 01-09-1996 Prins Hendrik 14.69 m 0 ptn
6 149 Nijskens, Floor 27-02-1995 Eindhoven Atletiek 11.63 m 0 ptn
Meisjes Jun C 2e divisie
80m14 deelnemer(s)
312 Geise, Gabrielle 06-01-1995 AV Oss '78 10.45 sec 714 ptn +0.2
321 Houts, Natalia van 26-06-1995 LGD 10.46 sec 712 ptn +0.2
100 Oord, Roos van den 19-09-1995 de Keien 11.16 sec 593 ptn +0.2
426 Heilijgers, Kim 17-03-1995 GVAC 11.35 sec 563 ptn -1.1
311 Heuvel, Elmi van den 15-10-1995 AV Oss '78 11.78 sec 0 ptn +0.2
105 Burgt, Joyce van de 17-05-1996 de Keien 11.82 sec 0 ptn +0.2
102 Verstraten, Janne 10-12-1996 de Keien 11.83 sec 0 ptn -1.1
475 Timmermans, Maartje 07-02-1997 Marvel 12.05 sec 461 ptn -1.1
325 Niessen, Eline 29-01-1996 LGD 12.10 sec 0 ptn +0.2
383 Eijk, Laura van 20-01-1998 O.S.S. VOLO 12.27 sec 431 ptn -1.1
397 Bakker, Esmee de 15-11-1996 AV Valkenswaard 12.44 sec 409 ptn +0.2
313 Verhagen, Laura 19-01-1996 AV Oss '78 12.47 sec 0 ptn -1.1
349 Branden, Bo van den 21-06-1996 Generaal Michaelis 12.84 sec 359 ptn -1.1
177 Opheij, Nicky 1995 G.A.C. Gemert 13.71 sec 260 ptn -1.1
1000m15 deelnemer(s)
1 311 Heuvel, Elmi van den 15-10-1995 AV Oss '78 3.20.97 min 539 ptn
2 324 Selow, Noël van 02-03-1993 LGD 3.22.06 min 531 ptn
3 106 Hal, Nadia van 1996 de Keien 3.27.68 min 494 ptn
4 348 Bresser, Ilonka de 07-04-1995 Generaal Michaelis 3.28.15 min 491 ptn
5 401 Soudant, Simone 1995 AV Valkenswaard 3.29.18 min 485 ptn
6 313 Verhagen, Laura 19-01-1996 AV Oss '78 3.38.11 min 0 ptn
7 318 Burgt, Ylva van der 09-04-1995 LGD 3.40.29 min 0 ptn
8 399 Slooten, Mirna van 10-04-1995 AV Valkenswaard 3.46.13 min 0 ptn
9 179 Verbakel, Daniëlle 29-01-1996 G.A.C. Gemert 3.49.28 min 369 ptn
10 426 Heilijgers, Kim 17-03-1995 GVAC 3.50.93 min 360 ptn
11 107 Hens, Demi 20-05-1996 de Keien 3.52.56 min 0 ptn
12 350 Bree, Ingeborg van 02-08-1996 Generaal Michaelis 3.57.46 min 0 ptn
13 381 Boxmeer, Emma van 13-09-1996 O.S.S. VOLO 3.58.34 min 323 ptn
14 384 Delsman, Jessy 24-04-1998 O.S.S. VOLO 4.09.82 min 0 ptn
15 473 Duijghuisen, Diede 08-10-1995 Marvel 4.33.12 min 175 ptn
80mh17 deelnemer(s)
398 Wijdeven, Renske van de 23-01-1996 AV Valkenswaard 13.51 sec 535 ptn -0.6
321 Houts, Natalia van 26-06-1995 LGD 13.69 sec 517 ptn -1.2
310 Loop, Martje van der 08-10-1996 AV Oss '78 13.81 sec 506 ptn -1.2
309 Lee, Lena van 15-08-1996 AV Oss '78 14.10 sec 0 ptn -0.8
427 Herremans, Maureen 22-10-1996 GVAC 14.43 sec 449 ptn -0.6
352 Linden, Marlieke van der 23-05-1996 Generaal Michaelis 14.90 sec 410 ptn -0.6
470 Timmermans, Lieke 10-06-1995 Marvel 14.94 sec 407 ptn -0.6
99 Es, Fleur van 11-07-1996 de Keien 15.00 sec 402 ptn -0.8
107 Hens, Demi 20-05-1996 de Keien 15.44 sec 0 ptn -0.6
400 Voesenk, Mara 26-11-1996 AV Valkenswaard 15.96 sec 0 ptn -0.6
179 Verbakel, Daniëlle 29-01-1996 G.A.C. Gemert 17.23 sec 245 ptn -0.8
319 Diessen, Daniëlle van 31-03-1996 LGD 17.25 sec 0 ptn -1.2
401 Soudant, Simone 1995 AV Valkenswaard 17.33 sec 0 ptn -0.8
472 Jong, Sandra de 22-07-1996 Marvel 17.91 sec 0 ptn -0.8
322 Louwers, Myrthe 29-01-1996 LGD 18.22 sec 0 ptn -1.2
175 Brooks, Suzanne 02-11-1995 G.A.C. Gemert 18.48 sec 0 ptn -0.8
384 Delsman, Jessy 24-04-1998 O.S.S. VOLO 18.72 sec 162 ptn -1.2
4x80m36 deelnemer(s)
1 317 317,319,321,323, LGD 40.75 sec 729 ptn
2 309 309,310,311,312, AV Oss '78 41.30 sec 704 ptn
3 99 99,100,101,102, de Keien 43.09 sec 626 ptn
4 348 348,349,350,352, Generaal Michaelis 44.12 sec 584 ptn
5 426 426,427,429,430, GVAC 44.32 sec 576 ptn
6 397 397,398,399,400, AV Valkenswaard 45.63 sec 526 ptn
7 470 470,471,472,475, Marvel 45.72 sec 523 ptn
8 175 175,177,179,180, G.A.C. Gemert 48.57 sec 424 ptn
9 380 380,381,383,384, O.S.S. VOLO 48.63 sec 422 ptn
hoog13 deelnemer(s)
1 427 Herremans, Maureen 22-10-1996 GVAC 1.50 m 623 ptn
2 99 Es, Fleur van 11-07-1996 de Keien 1.50 m 623 ptn
3 309 Lee, Lena van 15-08-1996 AV Oss '78 1.45 m 582 ptn
4 317 Rakels, Gemma 30-08-1995 LGD 1.45 m 582 ptn
5 351 Laat, Imke de 07-11-1996 Generaal Michaelis 1.45 m 582 ptn
6 380 Winden, Kirsten van der 03-06-1995 O.S.S. VOLO 1.45 m 582 ptn
7 103 Gelder, Manon 11-05-1995 de Keien 1.45 m 0 ptn
8 470 Timmermans, Lieke 10-06-1995 Marvel 1.45 m 582 ptn
9 322 Louwers, Myrthe 29-01-1996 LGD 1.40 m 0 ptn
10 352 Linden, Marlieke van der 23-05-1996 Generaal Michaelis 1.40 m 0 ptn
11 398 Wijdeven, Renske van de 23-01-1996 AV Valkenswaard 1.35 m 499 ptn
12 316 Keuning, Iris 08-08-1995 AV Oss '78 1.30 m 0 ptn
13 177 Opheij, Nicky 1995 G.A.C. Gemert 1.30 m 462 ptn
ver15 deelnemer(s)
312 Geise, Gabrielle 06-01-1995 AV Oss '78 4.71 m 562 ptn
317 Rakels, Gemma 30-08-1995 LGD 4.45 m 508 ptn
348 Bresser, Ilonka de 07-04-1995 Generaal Michaelis 4.34 m 486 ptn
100 Oord, Roos van den 19-09-1995 de Keien 4.10 m 438 ptn
380 Winden, Kirsten van der 03-06-1995 O.S.S. VOLO 4.09 m 436 ptn
324 Selow, Noël van 02-03-1993 LGD 4.00 m 0 ptn
399 Slooten, Mirna van 10-04-1995 AV Valkenswaard 3.94 m 406 ptn
180 Heuvel, Kim van de 1995 G.A.C. Gemert 3.76 m 370 ptn
314 Hurk, Milou van den 09-06-1996 AV Oss '78 3.42 m 0 ptn
102 Verstraten, Janne 10-12-1996 de Keien 3.39 m 0 ptn
430 Bierings, Chantal 1995 GVAC 3.38 m 294 ptn
402 Poppel, Marloes van 15-02-1996 AV Valkenswaard 3.21 m 0 ptn
175 Brooks, Suzanne 02-11-1995 G.A.C. Gemert 3.16 m 0 ptn
382 Hendriks, Floor 04-12-1996 O.S.S. VOLO 3.14 m 0 ptn
473 Duijghuisen, Diede 08-10-1995 Marvel 2.99 m 216 ptn
kogel12 deelnemer(s)
323 Meijer, Lisanne 02-08-1995 LGD 9.85 m 515 ptn
471 Keurentjes, Anne 03-02-1995 Marvel 8.30 m 437 ptn
315 Verheijden, Vera 16-11-1995 AV Oss '78 8.15 m 429 ptn
429 Thijssen, Tori 21-02-1995 GVAC 8.04 m 423 ptn
178 Otten, Jamy 31-05-1995 G.A.C. Gemert 7.68 m 404 ptn
101 Hurkens, Pam 10-01-1996 de Keien 7.37 m 387 ptn
104 Eynde, Désirée van den 01-02-1996 de Keien 7.35 m 0 ptn
383 Eijk, Laura van 20-01-1998 O.S.S. VOLO 7.24 m 379 ptn
320 Duppen, Demi van 19-09-1995 LGD 7.01 m 0 ptn
400 Voesenk, Mara 26-11-1996 AV Valkenswaard 6.92 m 361 ptn
351 Laat, Imke de 07-11-1996 Generaal Michaelis 6.19 m 318 ptn
355 Reekers, Marli 1996 Generaal Michaelis 4.88 m 0 ptn
discus13 deelnemer(s)
1 323 Meijer, Lisanne 02-08-1995 LGD 24.26 m 383 ptn
2 318 Burgt, Ylva van der 09-04-1995 LGD 18.95 m 0 ptn
3 475 Timmermans, Maartje 07-02-1997 Marvel 16.14 m 231 ptn
4 350 Bree, Ingeborg van 02-08-1996 Generaal Michaelis 15.24 m 212 ptn
5 178 Otten, Jamy 31-05-1995 G.A.C. Gemert 14.14 m 188 ptn
6 355 Reekers, Marli 1996 Generaal Michaelis 12.29 m 0 ptn
7 104 Eynde, Désirée van den 01-02-1996 de Keien 11.56 m 128 ptn
8 316 Keuning, Iris 08-08-1995 AV Oss '78 11.44 m 125 ptn
9 382 Hendriks, Floor 04-12-1996 O.S.S. VOLO 11.41 m 124 ptn
10 430 Bierings, Chantal 1995 GVAC 11.32 m 122 ptn
11 314 Hurk, Milou van den 09-06-1996 AV Oss '78 11.01 m 0 ptn
12 101 Hurkens, Pam 10-01-1996 de Keien 9.03 m 0 ptn
13 397 Bakker, Esmee de 15-11-1996 AV Valkenswaard 5.81 m 0 ptn
speer13 deelnemer(s)
1 429 Thijssen, Tori 21-02-1995 GVAC 29.24 m 483 ptn
2 315 Verheijden, Vera 16-11-1995 AV Oss '78 23.94 m 396 ptn
3 310 Loop, Martje van der 08-10-1996 AV Oss '78 21.89 m 0 ptn
4 471 Keurentjes, Anne 03-02-1995 Marvel 21.66 m 355 ptn
5 103 Gelder, Manon 11-05-1995 de Keien 21.66 m 355 ptn
6 472 Jong, Sandra de 22-07-1996 Marvel 20.30 m 0 ptn
7 320 Duppen, Demi van 19-09-1995 LGD 20.23 m 328 ptn
8 319 Diessen, Daniëlle van 31-03-1996 LGD 19.60 m 0 ptn
9 349 Branden, Bo van den 21-06-1996 Generaal Michaelis 14.54 m 212 ptn
10 381 Boxmeer, Emma van 13-09-1996 O.S.S. VOLO 13.58 m 190 ptn
11 180 Heuvel, Kim van de 1995 G.A.C. Gemert 12.11 m 155 ptn
12 402 Poppel, Marloes van 15-02-1996 AV Valkenswaard 11.62 m 143 ptn
13 105 Burgt, Joyce van de 17-05-1996 de Keien 9.74 m 0 ptn
Meisjes Jun D 1e divisie
60m13 deelnemer(s)
293 Pelgrim, Elise 13-05-1997 Prins Hendrik 8.53 sec 643 ptn -0.5
363 Ginneken, Noa van 24-08-1997 Generaal Michaelis 8.81 sec 586 ptn -0.5
291 Jacobs, Nikki 01-05-1997 Prins Hendrik 8.89 sec 570 ptn -0.5
158 Klomp, Jamilla 09-02-1998 Eindhoven Atletiek 9.05 sec 539 ptn -0.5
360 Pasch, Nina van der 17-08-1998 Generaal Michaelis 9.63 sec 437 ptn -0.5
435 Probst-van Meel, Mathea 26-02-1998 GVAC 9.81 sec 408 ptn -0.5
302 Koenders, Eva 24-05-1997 Prins Hendrik 9.84 sec 0 ptn -0.9
159 Korsen, Sanne 25-09-1998 Eindhoven Atletiek 9.97 sec 383 ptn -0.9
365 Sande, Liselotte van de 16-06-1997 Generaal Michaelis 10.04 sec 0 ptn -0.9
434 Hanssen, Femke 30-07-1998 GVAC 10.13 sec 358 ptn -0.5
436 Frijters, Romy 11-06-1998 GVAC 10.35 sec 0 ptn -0.9
160 Mulder, Kiki 17-12-1998 Eindhoven Atletiek 10.47 sec 0 ptn -0.9
157 Heijden, Evy van der 29-12-1998 Eindhoven Atletiek 11.08 sec 0 ptn -0.9
1000m11 deelnemer(s)
155 Dekkers, Milou 18-03-1997 Eindhoven Atletiek 3.32.39 min 465 ptn
437 Bogt, Maud ter 25-09-1997 GVAC 3.36.82 min 438 ptn
294 Bouma, Joëlle 29-04-1997 Prins Hendrik 3.39.07 min 425 ptn
433 Saalberg, Eveline 30-07-1998 GVAC 3.54.24 min 343 ptn
164 Schulting, Lieke 29-01-1997 Eindhoven Atletiek 3.55.24 min 338 ptn
364 Lassing, Amber 27-01-1997 Generaal Michaelis 3.58.23 min 323 ptn
161 Nuenen, Vera van 21-10-1998 Eindhoven Atletiek 4.03.14 min 0 ptn
160 Mulder, Kiki 17-12-1998 Eindhoven Atletiek 4.04.32 min 0 ptn
356 Luijten, Sandra 04-02-1998 Generaal Michaelis 4.06.42 min 285 ptn
366 Zutphen, Maud van 31-08-1997 Generaal Michaelis 4.08.17 min 0 ptn
295 Lubberding, Martine 06-03-1997 Prins Hendrik 4.16.99 min 239 ptn
60mh12 deelnemer(s)
1 292 Pelgrim, Maureen 13-05-1997 Prins Hendrik 10.64 sec 524 ptn +1.3
2 363 Ginneken, Noa van 24-08-1997 Generaal Michaelis 11.59 sec 416 ptn +1.3
3 299 Peeters, Roos 25-07-1997 Prins Hendrik 11.84 sec 391 ptn +1.3
4 439 Punt, Laure 27-10-1997 GVAC 12.54 sec 324 ptn +1.3
5 359 Os, Jessie van 24-06-1998 Generaal Michaelis 12.66 sec 314 ptn -0.3
6 364 Lassing, Amber 27-01-1997 Generaal Michaelis 12.88 sec 0 ptn +1.3
7 158 Klomp, Jamilla 09-02-1998 Eindhoven Atletiek 13.13 sec 274 ptn -0.3
8 163 Schans, Jip van der 16-05-1998 Eindhoven Atletiek 13.25 sec 264 ptn +1.3
9 437 Bogt, Maud ter 25-09-1997 GVAC 13.59 sec 238 ptn -0.3
159 Korsen, Sanne 25-09-1998 Eindhoven Atletiek 14.17 sec 0 ptn -0.3
356 Luijten, Sandra 04-02-1998 Generaal Michaelis 14.17 sec 0 ptn -0.3
12 436 Frijters, Romy 11-06-1998 GVAC 14.26 sec 0 ptn -0.3
4x60m16 deelnemer(s)
1 291 291,292,293,294, Prins Hendrik 32.11 sec 714 ptn
2 358 358,360,363,364, Generaal Michaelis 33.51 sec 637 ptn
154 154,155,162,164, Eindhoven Atletiek 34.38 sec 542 ptn
4 431 431,437,439,440, GVAC 34.97 sec 563 ptn
hoog12 deelnemer(s)
155 Dekkers, Milou 18-03-1997 Eindhoven Atletiek 1.40 m 541 ptn
304 Ebskamp, Marielle 27-04-1997 Prins Hendrik 1.35 m 499 ptn
156 Denneman, Sanne 09-01-1997 Eindhoven Atletiek 1.35 m 499 ptn
433 Saalberg, Eveline 30-07-1998 GVAC 1.30 m 462 ptn
301 Haar, Suzan ter 17-02-1997 Prins Hendrik 1.30 m 0 ptn
294 Bouma, Joëlle 29-04-1997 Prins Hendrik 1.30 m 462 ptn
440 Visser, Renate 28-07-1997 GVAC 1.25 m 426 ptn
162 Schaik, Carlijn van 06-10-1997 Eindhoven Atletiek 1.25 m 0 ptn
358 Versluijs, Nina 1998 Generaal Michaelis 1.25 m 426 ptn
360 Pasch, Nina van der 17-08-1998 Generaal Michaelis 1.25 m 426 ptn
365 Sande, Liselotte van de 16-06-1997 Generaal Michaelis 1.10 m 0 ptn
432 Hekker, Chiara 18-03-1997 GVAC 1.05 m 0 ptn
ver10 deelnemer(s)
156 Denneman, Sanne 09-01-1997 Eindhoven Atletiek 4.29 m 476 ptn
291 Jacobs, Nikki 01-05-1997 Prins Hendrik 4.20 m 458 ptn
431 Moonen, Britt 21-06-1998 GVAC 3.92 m 402 ptn
292 Pelgrim, Maureen 13-05-1997 Prins Hendrik 3.83 m 384 ptn
163 Schans, Jip van der 16-05-1998 Eindhoven Atletiek 3.71 m 360 ptn
435 Probst-van Meel, Mathea 26-02-1998 GVAC 3.70 m 358 ptn
153 Cobussen, Lisse 08-09-1997 Eindhoven Atletiek 3.62 m 0 ptn
358 Versluijs, Nina 1998 Generaal Michaelis 3.51 m 320 ptn
359 Os, Jessie van 24-06-1998 Generaal Michaelis 3.42 m 302 ptn
432 Hekker, Chiara 18-03-1997 GVAC 2.90 m 0 ptn
kogel10 deelnemer(s)
1 154 Dapaw, Beraty 16-07-1997 Eindhoven Atletiek 10.24 m 534 ptn
2 301 Haar, Suzan ter 17-02-1997 Prins Hendrik 8.73 m 459 ptn
3 440 Visser, Renate 28-07-1997 GVAC 8.39 m 442 ptn
4 304 Ebskamp, Marielle 27-04-1997 Prins Hendrik 8.01 m 422 ptn
5 362 Franssen, Aniek 25-05-1997 Generaal Michaelis 7.54 m 396 ptn
6 434 Hanssen, Femke 30-07-1998 GVAC 7.07 m 370 ptn
7 366 Zutphen, Maud van 31-08-1997 Generaal Michaelis 6.79 m 353 ptn
8 296 Geerts, Isa 14-11-1998 Prins Hendrik 6.60 m 0 ptn
9 157 Heijden, Evy van der 29-12-1998 Eindhoven Atletiek 5.65 m 284 ptn
10 357 Valk, Anne 04-06-1998 Generaal Michaelis 5.38 m 0 ptn
discus9 deelnemer(s)
1 303 Middelhof, Marenthe 1997 Prins Hendrik 19.57 m 299 ptn
2 293 Pelgrim, Elise 13-05-1997 Prins Hendrik 19.10 m 290 ptn
3 154 Dapaw, Beraty 16-07-1997 Eindhoven Atletiek 17.96 m 268 ptn
4 361 Bresser, Maureen de 25-04-1997 Generaal Michaelis 15.39 m 215 ptn
5 164 Schulting, Lieke 29-01-1997 Eindhoven Atletiek 14.41 m 194 ptn
6 439 Punt, Laure 27-10-1997 GVAC 14.19 m 189 ptn
7 362 Franssen, Aniek 25-05-1997 Generaal Michaelis 13.53 m 175 ptn
8 438 Engelen, Birgit van 15-04-1997 GVAC 13.09 m 164 ptn
9 296 Geerts, Isa 14-11-1998 Prins Hendrik 10.34 m 0 ptn
speer10 deelnemer(s)
299 Peeters, Roos 25-07-1997 Prins Hendrik 19.51 m 315 ptn
361 Bresser, Maureen de 25-04-1997 Generaal Michaelis 16.73 m 259 ptn
162 Schaik, Carlijn van 06-10-1997 Eindhoven Atletiek 15.71 m 237 ptn
431 Moonen, Britt 21-06-1998 GVAC 14.33 m 207 ptn
295 Lubberding, Martine 06-03-1997 Prins Hendrik 14.06 m 201 ptn
302 Koenders, Eva 24-05-1997 Prins Hendrik 14.02 m 0 ptn
153 Cobussen, Lisse 08-09-1997 Eindhoven Atletiek 9.54 m 88 ptn
161 Nuenen, Vera van 21-10-1998 Eindhoven Atletiek 8.79 m 0 ptn
357 Valk, Anne 04-06-1998 Generaal Michaelis 7.56 m 30 ptn
438 Engelen, Birgit van 15-04-1997 GVAC m 0 ptn
Meisjes Jun D 2e divisie
60m13 deelnemer(s)
457 Bree, Eni van 05-08-1997 LGD 8.65 sec 618 ptn -0.4
185 Lankveld, Wieke van 04-01-1997 G.A.C. Gemert 8.71 sec 606 ptn -0.4
111 Koolen, Luka 31-12-1997 de Keien 9.10 sec 530 ptn -0.2
403 Somers, Franca 19-08-1998 AV Valkenswaard 9.32 sec 490 ptn -0.2
108 Smetsers, Denise 18-06-1997 de Keien 9.49 sec 0 ptn -0.2
97 Spreuwel, Caitlin van 25-06-1998 AVR '69 9.50 sec 459 ptn -0.2
337 Leuken, Lotte van 05-03-1998 AV Oss '78 9.51 sec 457 ptn -0.4
336 Engelbart, Eva 26-09-1997 AV Oss '78 9.64 sec 0 ptn -0.4
112 Gílsíng, Rebecca 09-09-1998 de Keien 9.68 sec 0 ptn -0.2
404 Smolders, Anniek 08-12-1998 AV Valkenswaard 9.83 sec 0 ptn -0.4
95 Bruininx, Jolien 28-04-1997 AVR '69 10.64 sec 0 ptn -0.2
463 Heuvel, Nadieh v.d. 12-04-1998 LGD 10.74 sec 0 ptn -0.4
340 Janssen, Dali 23-09-1997 AV Oss '78 dns sec 0 ptn -0.4
1000m11 deelnemer(s)
461 Rijnders, Sanne 08-04-1997 LGD 3.08.41 min 631 ptn
108 Smetsers, Denise 18-06-1997 de Keien 3.33.99 min 455 ptn
115 Eynde, Esther van der 09-05-1997 de Keien 3.41.86 min 0 ptn
409 Intven, Marieke 30-10-1998 AV Valkenswaard 3.57.12 min 329 ptn
408 Slooten, Iris van 26-05-1997 AV Valkenswaard 4.01.76 min 0 ptn
95 Bruininx, Jolien 28-04-1997 AVR '69 4.10.88 min 265 ptn
181 Janssen, Julia 19-03-1998 G.A.C. Gemert 4.15.56 min 245 ptn
339 Aar, Lotte van 11-08-1998 AV Oss '78 4.16.01 min 243 ptn
184 Laar, Isabel van der 06-07-1998 G.A.C. Gemert 4.17.01 min 0 ptn
342 Meurs, Anna van 22-11-1997 AV Oss '78 4.19.96 min 0 ptn
110 Jonkers, Emma 26-03-1998 de Keien 4.23.16 min 0 ptn
60mh11 deelnemer(s)
185 Lankveld, Wieke van 04-01-1997 G.A.C. Gemert 11.77 sec 398 ptn -2.1
461 Rijnders, Sanne 08-04-1997 LGD 11.98 sec 377 ptn -2.1
113 Gelder, Imke van 08-07-1997 de Keien 12.50 sec 328 ptn -0.9
405 Hendriks, Jip 08-02-1997 AV Valkenswaard 12.74 sec 307 ptn -0.9
115 Eynde, Esther van der 09-05-1997 de Keien 13.43 sec 0 ptn -0.9
110 Jonkers, Emma 26-03-1998 de Keien 13.68 sec 0 ptn -0.9
96 Limpt, Renee van 21-11-1997 AVR '69 13.72 sec 228 ptn -0.9
458 Maas, Anouk 09-12-1997 LGD 14.04 sec 0 ptn -2.1
341 Meurs, Famke van 22-11-1997 AV Oss '78 14.40 sec 180 ptn -2.1
407 Swart, Simone 1997 AV Valkenswaard 14.59 sec 0 ptn -2.1
336 Engelbart, Eva 26-09-1997 AV Oss '78 dnf sec 0 ptn -2.1
4x60m24 deelnemer(s)
1 457 457,459,460,461, LGD 33.79 sec 622 ptn
2 336 336,337,339,340, AV Oss '78 35.13 sec 555 ptn
3 111 111,112,113,116, de Keien 35.16 sec 554 ptn
4 181 181,183,185,184, G.A.C. Gemert 35.67 sec 530 ptn
5 403 403,404,405,408, AV Valkenswaard 35.74 sec 527 ptn
6 95 95,96,97,98, AVR '69 36.72 sec 482 ptn
hoog8 deelnemer(s)
116 Groodt, Marye de 28-03-1997 de Keien 1.40 m 541 ptn
459 Haanen, Isabelle 02-06-1997 LGD 1.30 m 462 ptn
113 Gelder, Imke van 08-07-1997 de Keien 1.30 m 0 ptn
340 Janssen, Dali 23-09-1997 AV Oss '78 1.25 m 426 ptn
405 Hendriks, Jip 08-02-1997 AV Valkenswaard 1.25 m 426 ptn
406 Wassenberg, Flore 13-08-1997 AV Valkenswaard 1.15 m 0 ptn
182 Heugten, Julia. van 13-05-1998 G.A.C. Gemert 1.10 m 316 ptn
98 Tops, Loes 23-03-1998 AVR '69 1.05 m 279 ptn
ver11 deelnemer(s)
1 457 Bree, Eni van 05-08-1997 LGD 4.06 m 430 ptn
2 111 Koolen, Luka 31-12-1997 de Keien 3.98 m 414 ptn
3 339 Aar, Lotte van 11-08-1998 AV Oss '78 3.61 m 340 ptn
4 337 Leuken, Lotte van 05-03-1998 AV Oss '78 3.53 m 0 ptn
5 109 Veuger, Merel 04-07-1997 de Keien 3.53 m 0 ptn
6 404 Smolders, Anniek 08-12-1998 AV Valkenswaard 3.45 m 308 ptn
7 97 Spreuwel, Caitlin van 25-06-1998 AVR '69 3.39 m 296 ptn
8 182 Heugten, Julia. van 13-05-1998 G.A.C. Gemert 3.36 m 290 ptn
9 184 Laar, Isabel van der 06-07-1998 G.A.C. Gemert 3.08 m 0 ptn
10 409 Intven, Marieke 30-10-1998 AV Valkenswaard 2.99 m 0 ptn
11 462 Verbruggen, Sara 14-12-1997 LGD 2.64 m 0 ptn
kogel9 deelnemer(s)
1 183 Somers, Anita 29-10-1997 G.A.C. Gemert 9.24 m 485 ptn
2 114 Eynde, Stefanie van den 09-05-1997 de Keien 7.59 m 399 ptn
3 112 Gílsíng, Rebecca 09-09-1998 de Keien 7.57 m 0 ptn
4 459 Haanen, Isabelle 02-06-1997 LGD 7.38 m 387 ptn
5 338 Wolf, Kim 14-04-1998 AV Oss '78 6.65 m 345 ptn
6 410 Jansen, Anne-Linde 14-10-1998 AV Valkenswaard 6.48 m 335 ptn
7 98 Tops, Loes 23-03-1998 AVR '69 6.00 m 306 ptn
8 342 Meurs, Anna van 22-11-1997 AV Oss '78 5.35 m 0 ptn
9 463 Heuvel, Nadieh v.d. 12-04-1998 LGD 5.09 m 0 ptn
speer10 deelnemer(s)
116 Groodt, Marye de 28-03-1997 de Keien 22.33 m 367 ptn
96 Limpt, Renee van 21-11-1997 AVR '69 20.40 m 332 ptn
109 Veuger, Merel 04-07-1997 de Keien 19.51 m 0 ptn
458 Maas, Anouk 09-12-1997 LGD 18.92 m 303 ptn
406 Wassenberg, Flore 13-08-1997 AV Valkenswaard 14.63 m 214 ptn
341 Meurs, Famke van 22-11-1997 AV Oss '78 13.29 m 183 ptn
181 Janssen, Julia 19-03-1998 G.A.C. Gemert 11.52 m 140 ptn
338 Wolf, Kim 14-04-1998 AV Oss '78 11.05 m 0 ptn
408 Slooten, Iris van 26-05-1997 AV Valkenswaard 10.43 m 0 ptn
462 Verbruggen, Sara 14-12-1997 LGD 9.19 m 0 ptn
Meisjes Jun C 1e divisie
PlaatsVereniging80m1000m80mh4x80mhoogverkogeldiscusspeerPunten
1 Prins Hendrik 589 + 650 646 + 463 582 + 436 726 623 + 582 562 + 482 587 + 438 477 + 375 274 + 300 8792
2 Eindhoven Atletiek 411 + 593 306 257 + 312 642 582 466 + 322 598 + 455 213 + 200 361 + 281 5999
Meisjes Jun C 2e divisie
PlaatsVereniging80m1000m80mh4x80mhoogverkogeldiscusspeerPunten
1 LGD 712 531 517 729 582 508 515 383 328 4805
2 AV Oss '78 714 539 506 704 582 562 429 125 396 4557
3 de Keien 593 494 402 626 623 438 387 128 355 4046
4 GVAC 563 360 449 576 623 294 423 122 483 3893
5 Generaal Michaelis 359 491 410 584 582 486 318 212 212 3654
6 Marvel 461 175 407 523 582 216 437 231 355 3387
7 AV Valkenswaard 409 485 535 526 499 406 361   143 3364
8 O.S.S. VOLO 431 323 162 422 582 436 379 124 190 3049
9 G.A.C. Gemert 260 369 245 424 462 370 404 188 155 2877
Meisjes Jun D 1e divisie
PlaatsVereniging60m1000m60mh4x60mhoogverkogeldiscusspeerPunten
1 Prins Hendrik 570 + 643 425 + 239 524 + 391 714 462 + 499 458 + 384 459 + 422 290 + 299 201 + 315 7295
2 Eindhoven Atletiek 539 + 383 465 + 338 274 + 264 542 541 + 499 476 + 360 534 + 284 268 + 194 237 + 88 6286
3 Generaal Michaelis 437 + 586 285 + 323 314 + 416 637 426 + 426 320 + 302 396 + 353 215 + 175 30 + 259 5900
4 GVAC 358 + 408 343 + 438 238 + 324 563 462 + 426 402 + 358 370 + 442 164 + 189 207 5692
Meisjes Jun D 2e divisie
PlaatsVereniging60m1000m60mh4x60mhoogverkogelspeerPunten
1 LGD 618 631 377 622 462 430 387 303 3830
2 de Keien 530 455 328 554 541 414 399 367 3588
3 G.A.C. Gemert 606 245 398 530 316 290 485 140 3010
4 AV Valkenswaard 490 329 307 527 426 308 335 214 2936
5 AV Oss '78 457 243 180 555 426 340 345 183 2729
6 AVR '69 459 265 228 482 279 296 306 332 2647

Vaals-Venlo: de definitieve uitslag


Maar liefst 3 teams van De Keien trotseerden de hitte in het Limburgse landschap, tijdens Vaals-Venlo 2010 op 27 juni. Zie hieronder de definitieve uitslagen.

Les Crêtes de Spa

Op een zeer heuvelachtig en technisch moeilijk parcours in een van de mooiste stukjes van de Ardennen, 'les crêtes de Spa', zijn de Keien dit weekend weer aktief geweest. Het parcours gaat via steile beklimmingen en afdalingen over vaak onverharde bospaden met losse keien en steentjes, over de wonderschone Ardennen heen met vaak formidable uitzichten en in een geweldige sfeer, met als toppunt de beklimming van de lokale skipiste. Een aanrader voor elke natuurliefhebber (wandelen is ook mogelijk). Op de halve marathon had Ton Rijkers als eindtijd: 1:40:53

Nederlandse en Brabantse kampioenschappen junioren 2010


Op het NK in Zwolle (zondag 27 juni) heeft Marlin van Hal de 3e plaats behaald op de 1500 meter.
Overige uitslagen van dit NK zijn hieronder te vinden.
Op het Brabants kampioenschap voor junioren D was bovendien Joep van Es actief.

Uitslagen 17 en 18 april 2010

Posno-Sport Halve Marathon, Weert                   

Vrouwen veteranen 45+, 10 kilometer                

2. Rita van Nunen           42:50

Mannen veteranen 50+, 10 kilometer                 

2. Bert van Nunen          34:51

Ricoh Kippenren, Barneveld                     

Mannen veteranen, 1/4 marathon (10,6km)                    

2. Egon Meuleman         39:28

2e Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Hulst                           

41. Rob Goossens           3:17:56

Atletiekmeerkamp bij AV Marvel


Op zondag 27 juni zijn de pupillen en C/D junioren van De Keien naar de atletiekmeerkamp bij AV Marvel in Boxtel geweest. Zie hieronder de uitslagen.

Uitslagen testloop Start2Run zaterdag

Robert

van de Laar

13:29

Mark

Beniers

13:54

Twan

van Eert

14:06

Arno

van der Heijden

14:32

Peter

van Mil

14:36

Ernie

van de Wouw

14:54

Serge

Ruijs

15:15

Lisanne

van Brakel

15:19

Henk

Smits

15:25

Eveline

Hoek

15:27

Henny

Spierings

15:28

Monique

van de Laar

15:30

Anton

van Dijk

15:31

Ans

Peters-Sengers

15:33

Gerrie

Derks

16:07

Gert-Jan

Roefs

16:07

Adriette

van Tiel

16:13

Henriette

Bens

16:24

Bianca

Vollenberg

16:27

Cock

de Jong

16:31

Charlotte

van den Oudenalder

16:36

Imke

Rijper

16:36

Denise

de Bont

16:37

Marcel

Gieling

16:51

Christine

Gaonach

16:59

David

Maytum

16:59

Maaike

van den Berg

17:11

Bernadet

Deckers-Van schip

17:12

Rudi

Holl

17:15

Pleunie

Smolders

17:19

Norma

Strik

17:20

Petra

van der Laan

17:23

Anita

van Dam

17:27

Patricia

Bessems

17:37

Ewald

van Gemert

17:39

Petra

van Strien-Martens

17:43

Monique

Verhoeven-Horsten

17:43

Germaine

Egberink

17:49

Hans

van Berlo

17:50

Lia

van  Kemenade

17:58

Manon

Bockting

18:02

Jan

Romijnders

18:04

Rob

Schoppema

18:10

Carla

Van de vorst

18:13

Renee

Willems

18:17

Marijke

van Boekel

18:23

Ineke

van de Kerkhof

18:27

Willy

de Groot

18:27

Dirk

Buis

18:27

Diane

Houdijk

18:27

Antoinette

Vork

18:28

Christine

de Haas

18:29

Joost

Willems

18:29

Ad

Hartman

18:30

Bita

Fiege

18:37

Monique

van Mil

18:38

Mieke

Noë-Van leeuwen

18:41

Angelique

Meulendijks

18:42

Wil

van de Schans

18:47

Perle

de Bruin

18:56

Inge

Bassa

19:06

Yvonne

de Wit

19:27

Anita

van Boxtel

19:34

Mieneke

Dekkers-Vd laar

19:34

Jolanda

van Hal

19:37

Petra

Beks

19:48

Jerry

van Strien

20:19

Anouk

de Groot

20:30

Judith

de Groot

20:31

Linda

van Hoof

20:31

Yvonne

van Schijndel

20:31

Nathalie

Borsjé-Verhoeff

20:57

Hanneke

Ramakers

21:05

Carel

de Vink

21:32

Gertrude

Kortz

22:59

 

Dobbelsteen

22:59

Simone

Ruijs

23:43

Mirelle

Le Blanc

23:50

Carien

Slaats

         24:25

Chanthal

Wouters

         24:25

Sint-Oedenrode en Gennep


Afgelopen weekend waren er twee loopevenementen in de regio: de AH halve marathon in Gennep en de Vaderdaglopen in Sint Oedenrode.
Zie hieronder de uitslagen van leden van De Keien Atletiek.

Uitslagen testloop Start2Run vrijdag

Paul

Selten 

11:52

Arie

Eijsvogels

12:18

Viktor

Herckenrath

12:49

J.A.M.

van den Heuvel

13:25

Astrid

Braun

14:32

J.W.S.M.

van Breda

15:18

J.M.A.

van den Broek

15:40

H.

Joosten

16:01

Julia

Smeehuijzen

16:01

Kasper

Smeehuijzen

16:13

F.J. 

van Dijk  

16:36

M.A.H.J.

Coolen

16:45

C.M.L.C.

Huyben

16:48

G.E.J.

van Dun- van Ras

16:55

H.P.C.M.

van Thiel

17:33

S.

van Boxtel

18:16

S.F.G.C.

Duffhuës 

18:28

I.E.M.H.A.

Dekkers - van Eldik

18:29

E.A.R.M.

Rutten-Maas

18:31

C.M.H.

Bouwman

18:48

J.M.L.

Habraken - van Delst

19:21

J.P.W.G.

van der Burgt

19:56

M.

van der Burgt

20:29

M.B.M.H.

van den Nieuwenhof

20:30

Merlijn

van Dijk

20:31

H.J.M.

Ermers-Schaap

20:34

W.J.M. 

Hagelaar - Litjens

20:58

T.

van Dijk - Daamen

20:59

P.W.M.

Ermers

20:59

J.H.

Ketelaars

21:07

R.M.

Verstraten

21:08

Miranda

Kuppen

22:33

P.A.C.M.

Verstegen - van Lankvelt

22:55

L.M.

Zweers - ter Heerdt

22:55

K.

van Loon

 25:58

NK Masters Oosterhout

Het Nederlands kampioenschap Masters te Oosterhout met opmerkelijk goede prestaties van onze Keien masters.

Uitslagen zondag 11 april 2010

Paris marathon, Parijs

36. Maria van Summeren       3.40.43
416. Esther van Duijnhoven   3.49.35
250. Harrie Coppens             4.06.52

Fortis Marathon, Rotterdam

John Klerkx

3:06:25

Theo van der Loop

3:29:26

Ron Linders

4:02:22

Bouwe van Dijk

4:19:54

4e DrutenLoop, Druten                              

Mannen, 10kilometer                  

41. Peter Gevers             43:13

112. Rob van Gool           46:13

Molenbroekloop, Gemert

Mannen,  7.4km

7. Albert Pepers 34:33

Mannen, 15km

10.Jan Verbruggen 59:23

11.Geert Kuijpers 59:28

13.Bert van de Sande 1:01:13

uitslagen seniorencompetitie 6 juni

De uitslagen van de senioren competitie gehouden in Uden op 6 juni staan hieronder vermeld. Kijk voor de foto's in het fotoalbum.

Uitslagen Paasweekend

Reuselse Stratenloop, Reusel

Mannen M35,  10km

13. Jorrit Vermeulen      40:38

27e Paasloop, Kilder (Gelderland)

10km

12. Egon Meuleman       39:36

36. Mark van Tiel            44:40

Rabobank Paasloop,  Boxtel

Heren senioren, 15km

1. Erik Jans                     54:38

Mannen M35,  15km

5.  John Klerkx                57:03

19. Tonio Andre              1:14:30

Mannen M50,  15km

1. Bert van Nunen         54:25

8. Tiny Raijmakers          1:04:33

Vrouwen V35, 15km

4. Rita van Nunen          1:08:42

Recreatieloop,  3.7km

Geoffrey van de Berg 12:10

Susan Mulders           14:45

Jet Straver                  15:12

Bianca Klerkx             21:48

Recreatieloop,  7.4km

Rene Spierings                43:00

Karin van Gennip            45:26

Hennie de Graaf              45:50

Walter Stevens                49:03

Petra de Goede               51:46

Marianne Dijkman           51:46

Recreatieloop,  11.1km

Theo van Kessel              49:07

Bert van Kessel                52:00

Frans van de Kerkhof       58:31

Henk van der Pol             59:56

Ria Hanenberg                 1:01:01

Recreatieloop,  15km

Rob van Gool                    1:10:07

Ria Schepers                    1:18:52

Wim Althuizen                 1:20:27

Heidy Bierman                 1:20:40

José Hanenberg             1:21:28

Julia Smeehuijzen          1:23:38

Marja van Schayik           1:27:00

Monique Prinsen            1:27:24

Els van der Pol                  1:27:54

Maria Hollanders            1:29:12

Van Goghloop Nuenen 2010


Op zaterdag 5 juni hebben enkele leden van De Keien Atletiek de halve marathon in Nuenen uitgelopen. Arie Eijsvogels moest helaas na 16 kilometer uitstappen, onder andere vanwege de warmte.

Uitslagen 21 maart 2010

ING Venloop, Venlo

Mannen 45+, Halve marathon

26. Twan Opheij 1:28:41

Mannen 50+, Halve marathon

16. Theo van der Loop 1:28:40

Intersport van den Broek halve marathon, Veldhoven

Mannen 35+, halve marathon

6. Ton Rijkers 1:25:43                   

Lenteloop, Eerbeek                

halve marathon                 

5. Egon Meuleman        1:21:57




Vestingloop Den Bosch 2010


Op zondag 30 mei werd de 5e Vestingloop in Den Bosch gelopen. Het was geen geweldig weer, maar toch waren er meer deelnemers dan vorig jaar.
De Keien Atletiek kon een mooie prestatie noteren, want Yolanda Simons werd eerste in haar categorie.

Uitslagen halve marathon Sint Anthonis

In de uitslagen enkel de atleten/atletes die geschreven hebben onder De Keien.
Halve Marathon

Stefan van Thiel 1:11:10
Jan Verbruggen 1:25:24
Niel van Dijk 1:26:44
Johan van Hal 1:27:09
Geert Kuijpers 1:27:45
Bertino Manders 1:34:41
Tiny Raijmakers 1:37:25
Hugo van Schayik 1:43:22
Bert van Kessel 1:43:50
Jan Zonnenberg 1:44:50
Victor Herckenrath 1:45:53
Hans Jonkers 1:47:27
Ron Linders 1:48:05
Peter Kuijpers 1:49:34
Elian van der Loop 1:51:05
Tonio Andre 1:52:22
Ines van Oort 1:53:57
Jos Smith 1:53:58
Theo van den Boomen 1:55:50
Jacomijn van Vonno 1:55:51

5 kilometer
Susan van Breugel 21:44

NK en sprintmeerkamp in Helmond


Op zondag 23 mei was er bij HAC in Helmond het NK 10 km voor Senioren en Masters en NK 5 km voor meisjes A. Irene van Lieshout - Juniore B - nam daar deel aan het NK 5 km bij de meisjes A.
December 2018
Z M D W D V Z
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31