Trainingstijden

De onderstaande trainingstijden zijn helaas aangepast n.a.v. de Coronaregels van 28 november 2021.

* tussen 17:00 uur en 05:00 uur zijn alle binnen- en buitensportaccommodaties gesloten.

• tussen 17:00 uur en 05:00 uur mag er op de accommodatie niet getraind worden en zijn wedstrijden niet toegestaan. Er is ook geen enkele andere activiteit dan sporten toegestaan zoals vergaderingen en bijeenkomsten.

• individueel sporten in de openbare ruimte is na 17:00 uur toegestaan.

• georganiseerd buiten sporten na 17.00 uur is toegestaan met maximaal vier personen (exclusief trainer) en op 1,5 meter afstand. Meerdere kleine groepjes worden gezien als een groot georganiseerd verband en is niet toegestaan. (zie Rijksoverheid)

* Heb je vragen, overleg met je eigen trainer over de sportmogelijkheden.

* Individuele lopers kunnen ook aansluiten bij een training overdag/ in het weekend. Meld je even aan bij de betreffende trainer.

===========================================

Trainingstijden per 1 november 2021 tot april 2022

De trainingstijden overdag tot 17.00 uur en in het weekend gaan gewoon door!

Vragen? Overleg met je trainer.

 
 Jeugd  Dag  Tijd  Locatie Trainer
Pupillen C + D Maandag 18:00 – 19:00 Zaal Maarten + Sylke + Esmee
  Woensdag 18:00 – 19:00 Baan Stefanie + Karlijn
Pupillen  B  Maandag 18:00 – 19:00 Baan Stefanie + Timo
  Woensdag 18:00 – 19:00 Baan Desiree + Abel
Pupillen  A  Maandag 18:00 – 19:15 Baan Ryan + Isa
  Woensdag 18:00 – 19:15 Baan Lonneke + Sylke/Abel
  Vrijdag   Baan vanaf maart
Junioren D Dinsdag 19:00 – 20:30 Baan Carsten - Esmee
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Betsie + Abel + Esmee
Junioren C Dinsdag 19:00 – 20:30 Baan Moniek + Abel
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Betsie + Abel + Esmee + Desiree 
  Zondag   Baan vanaf maart
Visueel / G-Atleten Vrijdag 18:00 – 19:00 Baan Désirée + Esmee
Junioren A/B + Senioren Twee weken schema       
  Maandag 19:00 – 20:30 Baan Sprint/Horden = Arno of Bavo
Hoog  = Arno
Werpen = Geert
Algemeen = Moniek
  Woensdag 19:00 – 20:30 Baan Kracht = Arno (op uitnodiging)
Werpen = Geert
Ver/HSS = Ilona
Algemeen = Moniek
  Donderdag 19:00 – 20:30 Baan Midden lange afstand = Marc
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Sprint/Horden = Arno of Bavo
Hoog = Arno
  Zondag 19:00 – 20:30 Bos Sprint / basis georrienteerd = Arno

 

 

Specialisatie

loopgroepen

 

 

 

 

Middenafstand

Dinsdag

19:00 – 20:30

 Baan

Peter Mijsberg

 

Donderdag

19:00 – 20:30

 Baan

Marc van Gils

 

 

 

 

 

Lange afstand

Donderdag

19:00 – 20:30

 Baan

Monique Schoppema

 

Zondag

09:30 – 11:15

 Bedaf

Harold Verkuijlen

 

 

 

 

 

Recreanten groepen:

 

 

 

 

Recreanten

 

Recreanten baan

Maandag

 

Dinsdag

vanaf 19.00

 

19:00 – 21:00

 Duurloop   vanaf   stadion

 Baan

Tiny Raijmakers

 

Henk van Gestel / Marcel Bos

 

Woensdag

09:00 – 10:30

 Baan

Cora van Nieuwenburg/Anita Goorts/Ann Ketelaars

 

Woensdag

19:00 – 20:30

 Baan

Tiny Raijmakers / Rudolf Willems / Jos Smith

 

Donderdag

19:00 – 21:00

 Baan

Maria van Summeren

 

Zaterdag

09:00 – 11:00

 Baan

Cora van Nieuwenburg/ Ronnie Langens

Recreanten bos 

Vrijdag zomertijd

08:30 – 10:00

 Pnem

Anoushka Knook

 

Vrijdag wintertijd

09:00 – 10:30

 Pnem

Anoushka Knook

 

Zondag

Zondag

Zondag

09:00 – 10:30

09.30 - 11.00

09.00 - 10.30

Naat Piek 

Naat Piek

Naat Piek

Tiny Raijmakers

Frans van Dooren

Anoushka Knook

Sportief wandelen

Maandag

09:00 – 10:30

Naat Piek

Rina Brugmans

 

Woensdag

09:00 – 10:30

Naat Piek

Julia Smeehuijzen

 

Vrijdag

09:00 – 10:30

Naat Piek

Rina Brugmans

 

Zaterdag

08:50 – 10:20

Naat Piek/ 1e za. vd  maand Bedaf

Ans Nabuurs

 

Leeftijdstabel (per 1 november 2021)

Masters: op dezelfde dag dat ze 35 jaar worden
Senioren: geboren in 2002 of eerder
Junioren A: geboren in 2003 en 2004
Junioren B: geboren in 2005 en 2006
Junioren C: geboren in 2007 en 2008
Junioren D: geboren in 2009 en 2010
Pupillen A: geboren in 2011 en 2012
Pupillen B: geboren in 2013
Pupillen C: geboren in 2014
Mini pupillen: geboren in 2015 en later