Trainingstijden

 

Jeugd en meerkamp Dag Tijd Locatie Trainer
Pupillen A + B + C + Mini´s Maandag 18:00 – 19:00 Baan/Zaal Carsten + Desiree + Hent + Isa
  Woensdag 18:00 – 19:00 Baan/Zaal Carsten + Esther + Lonneke + Stefanie
  Vrijdag 17:45 – 19:00 Baan Hent (op uitnodiging)
Junioren D Dinsdag 19:00 – 20:30 Baan Arno + Moniek
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Betsie + Desiree + Rick
  Zondag 10:00 – 11:45 Baan Hent (op uitnodiging)
Junioren C Dinsdag 19:00 – 20:30 Baan Ilona
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Bavo
  Zondag 10:00 – 11:45 Baan Hent (op uitnodiging)
Junioren A/B Maandag 19:15 – 20:45 Baan Hent
  Woensdag 19:15 – 21:00 Baan Hent
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Hent
  Zondag 10:00 – 11:45 Baan Hent (op uitnodiging)
Visueel G-Atleten Vrijdag 18:00 – 19:00 Baan Desiree + Rick
Senioren Maandag 19:00 – 20:30 Baan Schema's van Arno
  Woensdag 19:00 – 20:30 Baan Arno (sprint/horden/hoog)
  Vrijdag 19:00 – 20:30 Baan Ingmar (Krachttraining op uitnodiging)
  Zondag 09:30 – 11:00 Bos Kris Riemersma
         
Specialisatie loopgroepen        
Middenafstand Dinsdag 19:00 – 21:00  baan Peter Mijsberg
  Donderdag 19:00 – 21:00  baan Marc van Gils
         
Lange afstand Donderdag 19:00 – 21:00  baan Monique Schoppema
  Zondag 09:30 – 11:15  bos René Braam
         
Recreanten groepen:        
Recreanten baan Dinsdag 19:00 – 21:00  baan Henk van Gestel / Marcel Bos
  Woensdag 09:00 – 10:30  baan Cora van Nieuwenburg/Anita Goorts/Ann Ketelaars
  Woensdag 19:00 – 20:30  baan Tiny Raijmakers / Rudolf Willems / Jos Smith
  Donderdag 19:00 – 21:00  baan Maria van Summeren
  Zaterdag 09:00 – 11:00  baan Tiny Raijmakers /Cora van Nieuwenburg
Recreanten bos  Vrijdag zomertijd 08:30 – 10:00  bos Anoushka Knook
  Vrijdag wintertijd
09:00 – 10:30  bos Anoushka Knook
  Zondag 09:30 – 11:00  bos Tiny Raijmakers / Frans van Dooren / Anoushka Knook
Sportief wandelen Maandag 09:00 – 10:30  bos Rina Brugmans
  Woensdag 09:00 – 10:30  bos Julia Smeehuijzen
  Vrijdag 09:00 – 10:30  bos Rina Brugmans
  Zaterdag 09:00 – 10:30  bos Ans Nabuurs


Leeftijdstabel (per 1 november 2019)

Masters: op dezelfde dag dat ze 35 jaar worden
Senioren: geboren in 2000 of eerder
Junioren A: geboren in 2001 en 2002
Junioren B: geboren in 2003 en 2004
Junioren C: geboren in 2005 en 2006
Junioren D: geboren in 2007 en 2008
Pupillen A: geboren in 2009 en 2010
Pupillen B: geboren in 2011
Pupillen C: geboren in 2012
Mini pupillen: geboren in 2013 en later

November 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30